ASUS B450 PRO GAMING TUF sisteme çift monitör yapmak

Starbound

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar ilgili anakarta sahibim ikinci monitörü aktif etmek istiyorum. Elimde DVI-D'den VGA dönüştürücü var ama görüntü kalitesinde sıkıntılar yaşadım.
Acaba ilgili anakartın tip-C portundan görüntü alabilir miyim?
Görüntü alabilirsem tip-C'den HDMI özellikli bir kablo işimi görür mü?

Anakartım alttaki Link'de yer alan modelin Pro versiyonu. İşlemci olarak Ryzen 5 3400G kullanmaktayım (APU).

Bilgisi olan arkadaşlar hem ekipman tavsiyesi "kablo, dönüştürücü vb" Hem'de en iyi görüntü kalitesi alabileceğim ayarlamaları anlatırsa sevinirim.

Arkadaşlar ilgili anakarta sahibim ikinci monitörü aktif etmek istiyorum. Elimde DVI-D'den VGA dönüştürücü var ama görüntü kalitesinde sıkıntılar yaşadım.
Acaba ilgili anakartın tip-C portundan görüntü alabilir miyim?
Görüntü alabilirsem tip-C'den HDMI özellikli bir kablo işimi görür mü?

Anakartım alttaki Link'de yer alan modelin Pro versiyonu. İşlemci olarak Ryzen 5 3400G kullanmaktayım (APU).

Bilgisi olan arkadaşlar hem ekipman tavsiyesi "kablo, dönüştürücü vb" Hem'de en iyi görüntü kalitesi alabileceğim ayarlamaları anlatırsa sevinirim.
USB Type C portunda Thunderbolt 3 desteği varsa görüntü alabilirsin.

USB Type C portunda Thunderbolt 3 desteği varsa görüntü alabilirsin.
Bir sitede okuduğum kadarıyla sadece 8k ve 4k görüntü farkları mevcutmuş.

Bir sitede okuduğum kadarıyla sadece 8k ve 4k görüntü farkları mevcutmuş.

Burada anlatılanlarda şöyle bir eksik var. Herhangi bir USB Type-C portundan eğer Thunderbolt 3 kontrolcüsü yoksa donanımsal bir geliştirme olmadan görüntü alamazsın.

Ekran kartınız olmadığından dolayı HDMI işinizi rahatlıkla görecektir. Hem fiyattan da kısmış olursunuz. Evde muhakkak bir tane vardır veya dışardan da alabilirsiniz.

Ekran kartınız olmadığından dolayı HDMI işinizi rahatlıkla görecektir. Hem fiyattan da kısmış olursunuz. Evde muhakkak bir tane vardır veya dışardan da alabilirsiniz.
Arkadaş ikinci monitörü bağlamak istiyor.

Geri
Yukarı