ASUS claymore üretimi durduruldu mu?

n3ujx

Hectopat
Mayıs 2020'den beri değişimde olan ürünümü bekliyorum. Distribütör firma üretiminin durduğunu söylüyor ama ne hikmetse içimden hiç güvenmek gelmiyor. Birkaç hafta önce Claymore'un 2. si tasarım olarak çok kötü olan klavyesi duyuruldu. ASUS forumuna durduruldu mu diye yazdım ama hiçbir bilgi alamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
@PustiPowerV2 Müşteri hizmetlerine ulaşıp bilgi almaya çalışmadığınız için direk müşteri hizmetlerini söylemeniz gayet doğal ama hiç öyle değil ulaşana kadar canımız çıkıyor üstüne doğru bilgiyi asla ama asla alamıyoruz sonunda da aksesuar klavye vs. ürünlerin desteğini vermiyoruz diyorlar

İade etmek istemediğim için klavyeye ulaşmak çok zor 2. el buldum ama 500 e aldıysa 900 e satmış çok kötü ticaret kafasıyla karşı karşıyayız. mecburen iade ettim ve 749 TL alacağım. 2. el almaya çalışacağım o klavyeye resmen aşığım 2. versiyonun tasarımı gerçekten çok kötü ve wireless'li fiyatını 2.000 TL den aşağı düşünmüyorum.

Sahibinden de satış yapan biriyle görüştüm o yüzden 500 e alıp 900 e satmış dedim.

Geri
Yukarı