ASUS Direct II GTX 770 2 GB hala alınır mı?

Mehmet Elmas

Femtopat
Bu kartı almayı düşünüyorum. Sistemimde şu an bir kart yok Intel'in dahili GPU"sunu kullanıyorum. İdarelik alacağım 1-2 haftalığına yurt dışından ekran kartı aldım gelene kadar bunu kullanmayı düşünüyorum ama mantıklı mı bilemedim, elimdeki sistemi aşağıya yazarımn kartın fiyatı ile beraber.

i5 8600K.
Gigabyte Z370-HD3
8x2 16 GB 3600MHz CL18 RAM.
Corsair Force MP510 500GB.
Sharkoon 650W 80+Gold Power.

Kartın fiyatı 1600TL.

Temizse tabii ki alınır, zamanının güzel kartlarından. Eski de olsa yeni kartın gelecekmiş yedekte böyle bir karta sahip olmak iyidir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni kart gelecekse 1600 lira vermeye gerek yok.

Ama daha en az 2 hafta var ve ben 2 hafta kartsız ne yapacağım?

200-300 TL'lik bir kart da alabilirsin yedekte görüntü verecek bir kart olması iyidir. GTX 770 şart değil, bütçen varsa al geç tabii ama 2 hafta büyük oyun oynamak şart değilse vakit geçirmek, film izlemek için geçici bir kart alabilirsin.

200-300 TL'lik bir kart da alabilirsin yedekte görüntü verecek bir kart olması iyidir. GTX 770 şart değil, bütçen varsa al geç tabii ama 2 hafta büyük oyun oynamak şart değilse vakit geçirmek, film izlemek için geçici bir kart alabilirsin.

Hocam benim işim oyun oynamak film dizi falan neredeyse hiç izlemem 200-300TL"lik kartın Intel"in dahili GPU'sundan çok bir farkı olmiyacak ama fikiriniz için sağ olun.

Hocam benim işim oyun oynamak film dizi falan neredeyse hiç izlemem 200-300TL"lik kartın Intel"in dahili GPU'sundan çok bir farkı olmiyacak ama fikiriniz için sağ olun.

Bu fiyata GTX 260 satan var cayır cayır oyun oynatıyor vallahi, bence sen fazla düşük görüyorsun.

O zaman alın hocam. Yeni kart geldiğinde isterseniz satabilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı