Asus DirectCU II GTX 770 SLI Oyun FPS Ölçümü

Olabilir aslında. Ben satışa sunuyorum o zamab akşama. Teşekkürler kardeşim.

Ben seneye elimde bulunan GTX 770'in yanına bir tane daha eklemek istiyordum. Sizce yanlış bir şey mi yaparım ? Halbuki SLİ performansı gayet iyi görünüyordu. Sizce SLİ yapmamalı mıyım ?

Satışa sunmamın tek nedeni, dx12. Yani elimde bir tane var zaten ve gördüğün gibi baya performanslı beni rahat 2 sene götürür. Dx12 çıkınca elimdeki kartıda satıp tek bir tane dx12 almak. Daha sonra yine SLI yaparım tabi. SLI harika performans veriyor. Ben sana yapma demem, ama tek kart zaten fazlasıyla yetiyor neden iki kart kullanayım. (Şu an için konuşuyorum yoksa ilerde illaki SLI çok daha iyi olur.) Dx12'yi tam desteklerse devam ederim sıkıntı yok. Fakat dx12 için performansı hoşuma gitmezse, dx12 destekleyen tam performans bir kart almak daha mantıklı. Dediğim gibi elindeki ve elimdeki kart tek başına zaten harika performans veriyor. SLI şu an için gereksiz. O yüzden satmaya karar verdim. En azından şimdi para ederken satayım.

Yazı mı tam okuduğunuz mu? Bende diyorum ki eğer dx12 performansı hoşuma gitmezse tam destekleyen bir kart alırım şu an için gereksiz dedim. Bende biliyorum dx12 destekleyeceğini.

Kardeşim, canım kardeşim. Ne diyorum ben, hoşuma gitmezse diyorum değil mi? Neyse ben anlatamadım kusura bakma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…