Asus DSL AC750 Modem alınır mı?

Evde her yere ulaşmıyor, araya bir sürü cihaz koymak zorunda kalmayım ve tek cihazla sorunu çözeyim diye uzunca bir süre bakındım. Belli bir bütçe ile aşağıdaki 2 üründen başka ürün yok denebilir ve 2 side hemen hemen aynı şikayetlere sahip.
TP-LINK TD-W9970
ASUS DSL-N16
Şansımı denemeye karar verdim ve Tp Link olanı aldım şikayetler doğruymuş. Çekim kalitesinde bir sıkıntı yok ama eski modemle arasında fark da yok yani bu şekilde bakarsanız benim hiç bir işime yaramadı. Asus içinde durumun farklı olacağını sanmıyorum.
Sizin sorduğunuzu giriş sayısı yetersiz olduğu için hep elemek zorunda kaldım.

Asus ac55 modemim var çok pişmanım gerçekten sürekli kopmalar vb olaylar bıktım abi şimdi airties yada zyxel almayın düşünüyorum bunu acces point olarak kullanıcam heralde yada kullanmam bilmiyorum

Asus ac55 modemim var çok pişmanım gerçekten sürekli kopmalar vb olaylar bıktım abi şimdi airties yada zyxel almayın düşünüyorum bunu acces point olarak kullanıcam heralde yada kullanmam bilmiyorum
Farklı sebepler ile sorun yaşıyor olabilirsiniz. Splitter kullanıyorsanız onu gözden geçirin, telefon kablosunda ek varsa bunu tek bir kablo halinde cekmeye çalışın. Yani once temel olarak sağlam bir düzen kurun bundan emin olduktan sonra kademe kademe nerede sorun yasadiginiza çözüm bulmaya çalışın.
Modeminizi kullanmadım fakat genel olarak hattı bir elden geçin öncelikle.

Asus AC750 aldım ve anında iade ettim. Tp Link Vr300 kullanıyorum 2 haftadır hiç sıkıntı çekmedim ve WiFi alanı biraz daha geniş tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı