ASUS DSL-AX82U Superonline Fiber bağlanmıyor

MoonWalker

Kilopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki ayarları yaptım bağlanmadı. Sonra Superonline modemin arkasındaki Mac adresini yazdım yine olmadı. Ben internete nasıl bağlanacağım? Superonline müşteri hizmetlerini arasam onlar gelip yapar mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki ayarları yaptım bağlanmadı. Sonra Superonline modemin arkasındaki MAC adresini yazdım yine olmadı. Ben internete nasıl bağlanacağım? Superonline müşteri hizmetlerini arasam onlar gelip yapar mı?

Sol kullanıcı adı şifre vermiyor maalesef. Keenetic'te önceki routerdan gelen bilgileri al butonu ile tek tık ile bağlantı sağlanıyor fakat ASUS'ta öyle bir şey olduğunu sanmıyorum. İnternette sol kullanıcı adı bulma gibi şeyler aratarak uğraşırsanız ancak bağlanabilirsiniz.

Sol kullanıcı adı şifre vermiyor maalesef. Keenetic'te önceki routerdan gelen bilgileri al butonu ile tek tık ile bağlantı sağlanıyor fakat ASUS'ta öyle bir şey olduğunu sanmıyorum. İnternette sol kullanıcı adı bulma gibi şeyler aratarak uğraşırsanız ancak bağlanabilirsiniz.
Kullanıcı adı ve şifreyi dediğin yöntemlerle buldum fakat onları yazmama rağmen yine de bağlanmıyor.

Sol de bildiğim kadarıyla vlan ID yok. Eğer vlan ID yazdıysanız onu silip deneyin.
Şimdi bir şey farkettim benim bulduğum şifre 7 haneli ama Superonline modemin arayüzündeki şifre 6 haneli görünüyor. Bir de dediğini yapayım olmadı tekrardan bir şifre edinmeye çalışayım bulduğum şifre belki yanlıştır.

Şimdi bir şey farkettim benim bulduğum şifre 7 haneli ama Superonline modemin arayüzündeki şifre 6 haneli görünüyor. Bir de dediğini yapayım olmadı tekrardan bir şifre edinmeye çalışayım bulduğum şifre belki yanlıştır.
Denedim olmadı. Superonline müşteri hizmetlerini aradım fiber kullandığım için başka bir modem ile sinyal alamazmışım. Sadece onların verdiği modemle fiber interneti kullanabilirmişim dediler. Ben böyle işe ne diyeyim bilemedim.

Son düzenleme:
Şimdi bir şey fark ettim benim bulduğum şifre 7 haneli ama Superonline modemin arayüzündeki şifre 6 haneli görünüyor. Bir de dediğini yapayım olmadı tekrardan bir şifre edinmeye çalışayım bulduğum şifre belki yanlıştır.

Denedim olmadı. Superonline müşteri hizmetlerini aradım fiber kullandığım için başka bir modem ile sinyal alamazmışım. Sadece onların verdiği modemle fiber interneti kullanabilirmişim dediler. Ben böyle işe ne diyeyim bilemedim.

Sol başka modem kullanılmasına izin vermiyor dediğim gibi. 2/3 arkadaşım Keenetic hopper ile direk kullanım sağladılar. Fakat ASUS'larda biraz uğraşmak gerekiyor. Sol kullanmadığım için pek araştırmadım maalesef.

Sol başka modem kullanılmasına izin vermiyor dediğim gibi. 2/3 arkadaşım Keenetic hopper ile direk kullanım sağladılar. Fakat ASUS'larda biraz uğraşmak gerekiyor. Sol kullanmadığım için pek araştırmadım maalesef.
Adam akıllı bir firma yok ki ona geçelim istediğimiz modemi kullanalım. İade edeceğim artık yapacak bir şey yok gibi.

Edit : Türknet'i aradım istediğiniz modemi kullanabilirsiniz dedi ama hız çok düşük. Evi taşımam lazım o da imkansız. :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı