ASUS DSL - N16 alınır mı?

Olympusson907

Hectopat
Daha fazla  
Şok'a 480 TL'ye gelmiş. Altyapım 80 Mbps destekliyor. 3 telefon bağlı olacak bir de kablo ile bilgisayar. Online oyun da oynuyorum film falan da izliyorum indirme de yapıyorum. Bu modem alınır mı?

Alınmazsa bütçe maksimum 700 TL.

Ek olarak:
Ev 75 metrekare. Girişe koyarsam her odaya 5 - 10 metre mesafede olacak modem.

Şok'a 480 TL'ye gelmiş. Altyapım 80 Mbps destekliyor. 3 telefon bağlı olacak bir de kablo ile bilgisayar. Online oyun da oynuyorum film falan da izliyorum indirme de yapıyorum. Bu modem alınır mı?

Ek olarak:

700TL bütçeniz varsa ASUS DSL AC750 öneririm.

700TL bütçeniz varsa ASUS DSL AC750 öneririm.
Bir çok şeye harcama yapacağım 40 TL çıkar mı emin değilim hazır sistem falan alacağım ama çıkarda düşünürüm bunu. Olmazsa başka modeller var mı alabileceğim?

Çok uzun yıllar önce kullanmıştım. SNR margin değeri diğer modemlere göre %3-4 daha zayıftı. Kablosuz performansını hiç beğenmemiştim. DSL bağlanması, modemin resetten sonra kendine gelmesi benim için uzundu. 700 TL bütçen varsa eğer şu ürünü tavsiye ederim.

Bunun Wi-Fi performansı iyi mi? Neredeyse 15-20 saat 3 telefon aynı anda bağlı olacak Wi-Fi'ya.

Ek olarak:

Fiyat olarak uygun ama Wi-Fi 5 desteklemiyor.
Buna bakabilirsiniz diyeceğim ama istediğiniz Fiyat'a yenilenmiş ürünler satılıyor sadece (Wi-Fi destekli ürünleri arasından.)

Birçok şeye harcama yapacağım 40 TL çıkar mı emin değilim hazır sistem falan alacağım ama çıkarda düşünürüm bunu. Olmazsa başka modeller var mı alabileceğim?

Zamanında 350TL'ye Keenetic Omni DSL N300 almıştım, çekim mesafesi çok düşükdü o yüzden onu satıp AC750 almıştım, sizin eviniz daha küçük olduğu için size yeterdi ancak o bile 700TL olmuş şaka gibi, 40TL daha ekleyebilirseniz bu modemi alın başka önerilerde yapabilirim birazdan.

Fiyat olarak uygun amam Wi-Fi 5 desteklemiyor.
Buna bakabilirsiniz diyeceğim ama istediğiniz Fiyat'a yenilenmiş ürünler satılıyor sadece (Wi-Fi destekli ürünleri arasından.)

Wi-Fi 5 olması çok gerekli mi? Aşırı fark yoksa Wi-Fi 5'e gerek de yok açıkçası benim için.

Fiyat olarak uygun amam Wi-Fi 5 desteklemiyor.

ASUS DSL AC750 ile AC51 aynı modemdir bir tek adı değişik, AC51 800TL iken AC750 700TL o yüzden AC750 tercih etmesi daha iyi olur.

Zamanında 350TL'ye Keenetic Omni DSL N300 almıştım, çekim mesafesi çok düşükdü o yüzden onu satıp AC750 almıştım, sizin eviniz daha küçük olduğu için size yeterdi ancak o bile 700TL olmuş şaka gibi, 40TL daha ekleyebilirseniz bu modemi alın başka önerilerde yapabilirim birazdan.
Beklemedeyim

Geri
Yukarı