ASUS DSL-N16 Hız sorunu

Doqixd07

Hectopat
ASUS DSL-N16 modemini kullanıyorum. Evimin altyapısı 22 MB'ye kadar destekliyor paketimde 16 MB ancak Speed test yaptığım zaman 6 üzerini alamıyorum. Geceleri bile maksimum 8 MB alabiliyorum TTNET modem kaynaklı olabileceğini söyledi aradım onlar da yazılım güncellemesi yaptırdı. Ancak hala değişim yok ne yapabilirim? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS DSL-N16 modemini kullanıyorum. Evimin altyapısı 22 MB'ye kadar destekliyor paketimde 16 MB ancak Speed test yaptığım zaman 6 üzerini alamıyorum. Geceleri bile maksimum 8 MB alabiliyorum TTNET modem kaynaklı olabileceğini söyledi aradım onlar da yazılım güncellemesi yaptırdı. Ancak hala değişim yok ne yapabilirim? Şimdiden teşekkürler.
Hocam sorunu çözdünüz mü acaba ?

Aynı sorunu ben de yaşamaktayım.Asus DSL-N16 düşük hız sorununun aynısını ben de yaşamaktayım .Türk Telekom 16 Mbps'e kadar internetim var, en çok alabildiğim 3.7 Mbps... Modemde bir ayar mı yapmalıyız acaba?

arkadaşlar dsl-n16 modem bendede var genel bir sorun tam mbit alamıyorsun baska modemle 14 mbit alırken n16 ile 11 mbit alıyordum bende servise gonderdim servis bile duzeltemedı yazılım atıldı sorun cozuldu dedıler ama sorun devam edior ama sole bir onerim var yazılımı guncelleyın internetiniz hızlanacaktır ama hız testı yaptıgınızda degerler dusuk cıkacak bendeki durum böyledir..

Arkadaşlar DSL-N16 modem bende de var genel bir sorun tam Mbit alamıyorsun baska modemle 14 Mbit alırken N16 ile 11 Mbit alıyordum bende servise gonderdim servis bile duzeltemedı yazılım atıldı sorun cozuldu dedıler ama sorun devam edior ama sole bir onerim var yazılımı guncelleyın internetiniz hızlanacaktır ama hız testı yaptıgınızda degerler dusuk cıkacak bendeki durum böyledir.

Ben modemi değiştirdim. Belli bu modem düzelmez.

Aynı sorunu ben de yaşamaktayım. ASUS DSL-N16 düşük hız sorununun aynısını ben de yaşamaktayım. Türk Telekom 16 Mbps'e kadar internetim var, en çok alabildiğim 3.7 Mbps... Modemde bir ayar mı yapmalıyız acaba?

İmkanı yok hocam ben ZyXEL VMG-3312 B10B modemine geçtim. Mükemmel alıyorum.

Hocam sorunu çözdünüz mü acaba?

İmkanı yok hocam ben ZyXEL VMG-3312 B10B modemine geçtim. Mükemmel alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı