Asus DSL-N16P ve Fiber Uyumu

Slyvio Borin

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Antalya
Başlıkta belirttiğim gibi Asus DSL-N16P modem almayı planlıyorum ve evde Superonline Fiber kullanıyorum (fiber şifremi biliyorum).

Bu modem fiber internetle uyumlu mudur ?

Aynı modemi kullanıyorum, modem fibere uygun. Modem hakkındaki yoruma gelecek olursak birincisi wifisinden fazla bir şey bekleme, hem kopuyor hem de zayıf kalıyor. İkincisi ısınıyor. Uzun süre açık kalınca modem arayüz giremiyon kapatıp 20 saniye bekleyip açtıktan sonra giriyor. Elimde başka modem olmadığı için kullanıyorum.

Aynı modemi kullanıyorum, modem fibere uygun. Modem hakkındaki yoruma gelecek olursak birincisi wifisinden fazla bir şey bekleme, hem kopuyor hem de zayıf kalıyor. İkincisi ısınıyor. Uzun süre açık kalınca modem arayüz giremiyon kapatıp 20 saniye bekleyip açtıktan sonra giriyor. Elimde başka modem olmadığı için kullanıyorum.
Önermiyorsunuz sanırım, yanlış anlamadıysam.

Önermiyorsunuz sanırım, yanlış anlamadıysam.
Farklı modellere bakmanız sizin için daha iyi olacaktır. 2013 yılında ttnetten aldığım modem antensiz olmasına rağmen bundan çok çok daha iyiydi. Bir tek yaz aylarında ısınırdı, geri kalan dönemde gayet serin çalışıyordu, wifi kopma sorunu felan da yoktu. Markaya aldandım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı