ASUS DSL-N16P Wi-Fi sorunu

ALTUNGA

Decapat
Arkadaşlar modemin dibinde bir sorun yok ama anlamsız bir biçimde hemen bir yan odada kopmalar ünlem işareti veriyor. Sizce neden kaynaklı? Güncel yazılımı yüklü.

Bende de benzer problem vardı kablosuz kanal genişliğini 11, bant genişliğini 40Mhz yaptığımda sıkıntı kalmamıştı denemenizi tavsiye ederim. Modemin yerinden kaynaklı parazitte yapabilir.

Piyasada bulunan ürünlerin bir çoğu düşük dereceli WiFi sinyaline sahip artık ne yazıkki. Bu modemde onlardan birisi. Paraya kıyıp daha iyisini alabilir veya başka bir modem/router kullanarak ağınızı genişletebilirsiniz.

Piyasada bulunan ürünlerin bir çoğu düşük dereceli WiFi sinyaline sahip artık ne yazıkki. Bu modemde onlardan birisi. Paraya kıyıp daha iyisini alabilir veya başka bir modem/router kullanarak ağınızı genişletebilirsiniz.
cidden doğru ama ambalajı açıldığından dolayı iade alıcaklarını sanmıyorum hepsiburada üzerinden aldım

Hocam eski modemler bile en azından yan odadan çekmesi lazım. Sizin dediğiniz bence en son yapılacak işlem. Bütçesi el veriyorsa ve Wi-Fi çekmesi onun içi çok önemliyse alabılır tabi ki.
Peki bu internet sağlayıcısıyla ilgili bi problem olabilirmi. Sadece merak etimde
Modemin yakınında internet normal hızında çalışıyorsa sağlayıcıdan kaynaklı bir sıkıntı değildir.

Hocam eski modemler bile en azından yan odadan çekmesi lazım. Sizin dediğiniz bence en son yapılacak işlem. Bütçesi el veriyorsa ve Wi-Fi çekmesi onun içi çok önemliyse alabılır tabi ki.

Modemin yakınında internet normal hızında çalışıyorsa sağlayıcıdan kaynaklı bir sıkıntı değildir.
ya okadar fazla önemli değil ama yan odadanda cidden çekmiyosa sıkıntı ve çekmiyo :D dediğinizi yaptım deniyorum şuan
ya okadar fazla önemli değil ama yan odadanda cidden çekmiyosa sıkıntı ve çekmiyo :D dediğinizi yaptım deniyorum şuan
düzelmedi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı