Çözüldü ASUS Dual RTX 3060'den Gigabyte RTX 3060 Ti'a geçiş sonrası sürücüler kaldırılmalı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Melih KÖKTEN

Decapat
Daha fazla  
Dostlar herkese merhaba. Size danışmak istediğim bir mesele var.
Halihazırda sistemimde ASUS Dual RTX 3060 12 GB GDDR6 192bit bulunmakta, Gigabyte RTX 3060 Ti 8 GB Gaming OC GDDR6X 256bit ile değişim yapacağım. DDU olmadan sürücü kaldırma işlemi yapabiliyor muyum veya 3060'ın Ti versiyonu olduğu için, sürücü kaldırmama gerek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ne olur ne olmaz sürücüyü DDU ile kaldırın zaten sürücüyü kaldırmak maksimum 10dk'nızı alır. Ama kaldırmasanız bile aynı sürücüleri kullanıyorlar.
Ne olur ne olmaz sürücüyü DDU ile kaldırın zaten sürücüyü kaldırmak maksimum 10dk'nızı alır. Ama kaldırmasanız bile aynı sürücüleri kullanıyorlar.

Çözüm
Sürücü aynı, burada sıkıntı yok ama sürücünün ekran kartına göre kurduğu içerik farklı. Bu sebeple DDU ile kaldırın ve yeni ekran kartı takmak için kapat seçeneği kullanın.

Sürücü aynı, burada sıkıntı yok ama sürücünün ekran kartına göre kurduğu içerik farklı. Bu sebeple DDU ile kaldırın ve yeni ekran kartı takmak için kapat seçeneği kullanın.
Teşekkürler hocam, peki bana DDU hakkında yardımcı olabilir misiniz ? İlk kez DDU kullanıcam. Seçeneklerde neyi seçmem gerekiyor bilmiyorum.

Teşekkürler hocam.

Dediğim gibi "yeni ekran kartı takmak için kapat" olanı seçin.

Hocalarım herkese teşekkür ederim, şu an için sorunsuz hallettim. Konuyu nasıl çözüldü yapıyoruz bilmiyorum ama, konu çözüldü, herkese iyi günler dilerim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı