Asus Dual RX 580 vs GTX 1650 Ventus

Fan yönleri ile ilgili bir konu açtım ama daha onaylanmadı. asus rx580 4gb ile 84 derece de oyun oynuyorum. Onaylandığında bilgili insanların görüşlerine bakacam eğer kasamda bir sorun yoksa rx580 ısınan bir kart ona göre değerlendirmeni yap

Fan yönleri ile ilgili bir konu açtım ama daha onaylanmadı. asus rx580 4gb ile 84 derece de oyun oynuyorum. Onaylandığında bilgili insanların görüşlerine bakacam eğer kasamda bir sorun yoksa rx580 ısınan bir kart ona göre değerlendirmeni yap
" RX 580 ısınan bir kart " demek doğru olmaz. Bazı modelleri neredeyse RX serisi kötülemek için üretilmiş denebilir.

@jetta_ Asus'un hangi modeli? Buldum, galiba Dual modeli. Dual modeli zaten sorunlu diyoruz. Strix alsaydınız sorun yaşamazdınız.
Dual model hocam. Ama bilgili insanlar sayesinde ben sorunumu çözdüm. Yeni aldığım bilgisayarımın fanları ters takılıp yollanmış. Fanların yönünü değiştirdim ve şuan 73 dereceye kadar düştü ekran kartımın sıcaklığı witcher 3 ultra ayarlarda. rx580 den çok memnunum aslında sadece şu sıcaklık konusu canımı sıkmaya başlamıştı. Ekran kartımın bir suçu yokmuş

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı