Satılık/Takas ASUS DUAL RX 6600 XT O.C EDITION Ekran kartı / Kutulu - Garantili

Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet
Evet, ASUS'a göre kalitesizler. Çokluğu azlığı tartışılır.

Hadi fiyat 6800 TL diyelim, artı pazarlık payı var. Ne düşünürdünüz? Fikirlerinizi merak ediyorum.

Çekil miyim hadi tekrar yorum yapayım. Hocam sence 0 daha güçlü ve 2 GB fazladan VRAM'i olan XFX 6700 mü tercih edilmeli yoksa yere göğe sığdıramadığınız ASUS 8 GB VRAM 8 aydır aktif kullanılan 2.el 6600XT mi? Lütfen yapmayın lütfen ya.

Maalesef bu kart 4000 TL'den fazla etmiyor. 7000 TL bandında 3070 Ti, RX 6800 satılıyor.

Evet, ASUS'a göre kalitesizler. Çokluğu azlığı tartışılır.

Hadi fiyat 6800 TL diyelim, artı pazarlık payı var. Ne düşünürdünüz? Fikirlerinizi merak ediyorum.
2.el piyasasından haberiniz yok ya da cidden bu kartın bu kadar edeceğini sanıyorsunuz.
Ya akıl var mantık var, bu paraya sıfır 6700 var.
Sen 2.el 6600 XT yi böyle fahiş fiyattan satmaya çalışıyorsun, ben bu şekilde konu açıp üstüne linç yesem yüzüm kızarır, daha mesaj yazmam ve fiyatı geri çekerdim.

Birde marka muhabbetine girmişsin, isterse Rog Strix modelini sat oynayacağı 200-300 lira.

Hocam bu 200 TL ile olacak iş değil. Sorunsuz 6700 XT'ler var sarı sitede 5500'e falan. Burada ben dahil çok kişi üstünüze geldi son 1 saattir. Sizin de kalbinizin kırılmasını istemiyorum. İlk başta ki tavrım için de özür dilerim :(
Estağfurullah, kart bana ait olmadığı için üzerime alınmıyorum. Arkadaşımla yan yana konuyla ilgileniyoruz.

4000 TL fiyatın bu kart için oldukça düşük olduğunu düşünüyorum. 6000 TL altına satılmamalı gibi.

Hocam siz bir kere inat etmişsiniz. En iyisi buraya ve sarı siteye 5.8kdan ilan açın bakalım kim almak istiyorum diyecek.

4000 TL fiyatın bu kart için oldukça düşük olduğunu düşünüyorum. 6000 TL altına satılmamalı gibi.

Dostum 1 yıl önceki piyasada değiliz, zaman ve fiyatlar değişti. Her neyse umarım satarsınız, iyi satışlar.

Geri
Yukarı