Satılık/Takas ASUS DUAL RX 6600 XT O.C EDITION Ekran kartı / Kutulu - Garantili

Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet
Dostum 1 yıl önceki piyasada değiliz, zaman ve fiyatlar değişti. Her neyse umarım satarsınız, iyi satışlar.

Arkadaş herhalde pahalıya aldı diye pahalıya satmak istiyor.

• Beğen
İfadeler: Arf
Arkadaş herhalde pahalıya aldı diye pahalıya satmak istiyor.

İyi o halde ben de 1 sene önce RX 6600'ü 6600 TL'ye aldım, şimdi 3000 TL'ye değil de 6000 TL'ye satayım. Piyasa yükselse tamam, bu dediği olur ama piyasa yükselmek yerine ciddi anlamda düştü.

3080 Ti veya 2080 Ti ile üstüne ücret ödeyerek takas da teklif ediyorum açıklamadaki gibi.

ASUS'un yanında diğer küçük markaların lafı geçmemeli bence.

Nitro+ ASUS Dual'i paramparça eder.
Ve anlamanız gereken tek şey şu an fiyatının fazla olduğu ve bu forumda bu fiyata satamayacağınız bu fiyata ancak sahibinden gibi yerlerden bilinçsiz kişilere satabilirsiniz.
Makul fiyatı 4000-5000 TL arası.
Ayrıca mining dönemi görmüş bir kart 6600XT yani miningli olma ihtimalide var.

4000 TL fiyatın bu kart için oldukça düşük olduğunu düşünüyorum. 6000 TL altına satılmamalı gibi.

Piyasadan haberin yok. Taş gibi 6600 XT'yi 4200'e aldım. XFX MERC 308 model. 3 fanlı. Çift fanlı modeli de 3800 TL idi. 3500 TL'ye kadar da bulmak mümkün. Bu fiyata üzgünüm ki satamazsın. Dalga malzemesi olursun yalnızca.

İyi o halde ben de 1 sene önce RX 6600'ü 6600 TL'ye aldım, şimdi 3000 TL'ye değil de 6000 TL'ye satayım. Piyasa yükselse tamam, bu dediği olur ama piyasa yükselmek yerine ciddi anlamda düştü.

Evet bende ondan bahsediyorum. Bu fiyattan satamaz. 2 yıl önce 75 TL'ye powerbank satın aldım şu anda 400 TL. Ne yani ben bunu şimdi 40 TL'ye mi satayım?

Geri
Yukarı