Satılık Kutulu, garantili Asus Dual RX 460 2G

Anladım. Teşekkür ederim.
60 TL taksit değil de Sahibinden.com uzerinden GET acarsan arkadaş taksitle alışveriş yapabilir. Sen de paranı peşin alırsın. Ama 3 taksit oluyor sanirim. 150 TL taksit olabilir 😂

Az önce 450 TL’ lik ekran kartı konun dikkatimi çekti. İkinci ele yöneleceğini yazmışsın fakat 450 liradan 60 liraya düşmek de ne biliyim, öğrenci olmanın arkasına sığınılacak liman olmamalı.
Farkında iseniz diğer konularımda da Temmuz ayında alacağımı yazdım, yani değişen bir şey yok eğer aylık 60TL olarak ödersem daha çabuk almış olacağım yoksa değişen tek şey daha geç almam olacak. Yani bir şeyin arkasına sığınmıyorum. Ancak tabii ki haklısınız gözünüzden kaçmış olabilir. Bir ekran kartı alabilmek için oyun hesaplarımı satacağım sanırım :(

Son düzenleme:
[QUOTE="SpaceSoldierQUOTE]

Yeriniz neresi? Bu arada kartın yazılımsal olarak Wattman hatası aldığını da belirteyim. Elden teslim edebilirim kartı. Tabi aylık 60 lira değilde 100 lira verebilirsen 3.5 ay gibi bir zamanla ödeme yapmak daha mantıklı olabilir kendi açımdan.

60 Lira verebilirim ancak elimdeki oyun hesabı satılırsa bazen daha fazla veririm. Wattman hatasını biraz daha açarmısınız ne gibi sorunlşar yaratıyor size. İstanbul'da oturuyorum. Elden teslim edebileceğinizi düşünmüyorum kargo daha kolay olacaktır. Oyun oynarken falan mı kapanıyor?
Telefon numaranızı verin isterseniz, daha sağlıklı iletişime geçelim. Müsait olduğunuz zaman cevap vermenizi bekliyorum.

Son düzenleme:
[QUOTE="SpaceSoldierTelefon numaranızı verin isterseniz, daha sağlıklı iletişime geçelim.[/QUOTE]

Kart @SerenadeFürNadia adlı kullanıcıya satılmıştır. Hayırlı olsun. Konu kilitlenebilir.

Son düzenleme:
Konu kilitlense keşke!

Geri
Yukarı