ASUS-FA506II-BQ150 Laptop Alınır Mı?

ftftc_

Kilopat
Makaleler
3

Ürün bu arkadaşlar. Fakat bu ürünün tam anlamıyla teknik özelliklerinin yazıldığı ASUS tarafından yayınlanmış resmi bir kılavuz yok mu?
İçinde kaç tane SSD slot var?
HDD slot var mı?
Pil kaç Watt olarak geliyor?
Merak ettiğim sorulardan bazıları fakat cevaplamak için uğraşmayın. Resmi bir kaynak varsa atabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum özellikle soruları cevaplamayın yazdım bana kesin bilgiler olan saglam bir kaynak lazım
Cevaplarimi araştırabilirsin. Kaç gündür bu bilgisayarı inceliyorum. Kaynaklar ingilizce kendim çevirdim öğrendim. Asus müşteri hizmetleriyle de konuştum. Çünkü bizzat kendim de bu bilgisayarı satın alacağım. Yardım etmenin suç olduğu tek ülke burası diye düşünüyorum artık.

Cevaplarimi araştırabilirsin. Kaç gündür bu bilgisayarı inceliyorum. Kaynaklar ingilizce kendim çevirdim öğrendim. Asus müşteri hizmetleriyle de konuştum. Çünkü bizzat kendim de bu bilgisayarı satın alacağım. Yardım etmenin suç olduğu tek ülke burası diye düşünüyorum artık.
Dostum özellikle belirttim benim ihtiyacım yardım değil kaynak !!! Gereksiz triplere girmeyiniz lütfen

Ürün bu arkadaşlar. Fakat bu ürünün tam anlamıyla teknik özelliklerinin yazıldığı ASUS tarafından yayınlanmış resmi bir kılavuz yok mu?
HDD slot var mı?
Merak ettiğim sorulardan bazıları fakat cevaplamak için uğraşmayın. Resmi bir kaynak varsa atabilirsiniz.
Arkadaşım resmi bişey yok ama almış birisi olarak, ürün kutusu üzerinde yazıyor özellikleri. Yukarıda yazan arkadaşa verdiğin tepkiye bakılırsa her haltı biliyorsun zaten..

Arkadaşım resmi bişey yok ama almış birisi olarak, ürün kutusu üzerinde yazıyor özellikleri. Yukarıda yazan arkadaşa verdiğin tepkiye bakılırsa her haltı biliyorsun zaten..
Ayrıntılı bilgileri arastırıyorum tabi sizin gibiler ram ekran kartı işlemci he birde "144hz" ekrandan başka bir halt bilmedikleri için verdiğiniz tepki normal

HDD slot var mı?
Burada gördüğünüz üzere 3 farklı depolama konfigürasyonu var laptobun;
90 Wh pil 2xM.2 slot olan FA506IV modeli,
49 Wh pil 2xM.2 ve 1x2.5" drive slot olan FA506IU modeli,
48 Wh pil 1xM.2 1x2.5" drive slot olan ve göründüğü üzere daha az heatpipe içeren FA506II modeli.

Geri
Yukarı