ASUS-FA506II-BQ150 Laptop Alınır Mı?

Ayrıntılı bilgileri arastırıyorum tabi sizin gibiler ram ekran kartı işlemci he birde "144hz" ekrandan başka bir halt bilmedikleri için verdiğiniz tepki normal
Sayın her halt bilici profesör, kutu var, kaç tane inceleme hatmettim, kendi sayfasından da baktım. Neden? SSD RAM "144hz" için. Güldürme Allah'ını seversen profesörüm.

ASUS TUF Gaming A15 cayır cayır yanıyor. Testlerde 99 derece görmüştü. Alınmaz.
Fark ettim tetlerde 90 altı görmüyor soğutma performansı kötü gibi
Sayın her halt bilici profesör, kutu var, kaç tane inceleme hatmettim, kendi sayfasından da baktım. Neden? SSD RAM "144hz" için. Güldürme Allah'ını seversen profesörüm.
Hocam işine bak hadi ssd de biliyomuşun işte aferin

HP Pavilion Power 15-DK0013NT bu modele de bakabilirsiniz, Haziranın sonuna doğru gözüme başka bir şeyi kestirmezisem ya bunu ya da Game Garaj'ın Laptop'larından birini alacağım.

Böyle seviyesiz insanlara bilgi vermeye çalışma hocam. Bu postun sahibi kaç tane komik/bilgisiz post açtı buraya atarim hepsini de gerek yok bir sey yarıştırmaya. Faydalı bilgilerinizi "insan" olan kişilere vermeye çalışalım. Bende bişi yazmadım 3.sinif laf atma çabalarına arkadaşın.

Fark ettim tetlerde 90 altı görmüyor soğutma performansı kötü gibi

Hocam işine bak hadi ssd de biliyomuşun işte aferin
peki sn. pc prof'u bey siz forumda işlemci kıyaslatmalara devam ededurun ben de sizden çok daha mühim işlerime yoğunlaşayım..
Böyle seviyesiz insanlara bilgi vermeye çalışma hocam. Bu postun sahibi kaç tane komik/bilgisiz post açtı buraya atarim hepsini de gerek yok bir sey yarıştırmaya. Faydalı bilgilerinizi "insan" olan kişilere vermeye çalışalım. Bende bişi yazmadım 3.sinif laf atma çabalarına arkadaşın.
sal hocam. herhangi bir cahil adamla tartışmaya girip galip çıkan olmadı, biz mi galip çıkacağız.

Son düzenleme:
peki sn. pc prof'u bey siz forumda işlemci kıyaslatmalara devam ededurun ben de sizden çok daha mühim işlerime yoğunlaşayım..

sal hocam. herhangi bir cahil adamla tartışmaya girip galip çıkan olmadı, biz mi galip çıkacağız.
Bilader belamısın bal işini dedikçe uğraşıyorsun bak işine
Sizden sadece kaynak istedim ne bir link attınız ne de yazdıklarımı doğru okudunuz! Burda gelip boş tartışmalara gireceğinize etrafınızdakilerden üçüncüye ne düştüğünü öğrenebilirsiniz :)
Sizden aldığınız ürünlerden bahsetmiyorum ürünlerin en ince detayına kadar olan bir kaynak istiyorum sadece ve bu sadece asus tuf f506 için değil bunun bir sürü konfigürasyonu var
Sizden yardım istediğim sey bu linkteki gibi
ama sen hala gelmiş benim örnek verdiğim soruları cevaplamaya çalışıyorsun ve boş boş başkasıyla girdiğim tartışmada maydonoz oluyorsun he bu arada soğutma performansı berbat olan asus tuf f506 ile başarılar tabi render ya da ağır oyunlar oynuyorsan zira minecraftta sıkıntı çekmezsin :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı