ASUS FA506IU-BQ009 vs ASUS-ROG-STRIX-G17-G712LW

kk44nn

Hectopat
Mühendislik öğrencisiyim yeni laptop alacağım. İki üründe de işlemciler üst düzey bu yüzden ekran kartlarına bakıyorum fakat.
GTX 1660 Ti'da güçlü bir kart RTX 2070'de. Aradaki 7 binlik farka değer mi sizce dostlarım?
Alacağım laptop beni 5 sene üzmeden götürsün istiyorum.

Aklınızda şu seni üzmez kardeşim diyeceğiniz tekliflere açığım.

Mühendislik öğrencisiyim yeni laptop alacağım. İki üründe de işlemciler üst düzey bu yüzden ekran kartlarına bakıyorum fakat.
GTX 1660 Ti'da güçlü bir kart RTX 2070'de. Aradaki 7 binlik farka değer mi sizce dostlarım?

Birinci laptop ısınıyor diye biliyorum. Seni çok zorlamaz ise 2. olanı öneririm.

ASUS ROG STRİX bütçeni zorlamazsa alabilirsin. Ancak bütçemi zorlar gersen bu arkadaşın önerdiği dizüstü bilgisayar da iyidir. Game Garaj dizüstü bilgisayarlarının kasalarını MSI markasına yaptırıyor/kullanıyor. Hatta BIOS bile MSI'ın diye biliyorum. Yani Monster gibi pek bilinmeyen Çin üretimi markası duyulmamış dizüstü bilgisayarları alıp üzerine marka basmıyor. Game Garaj iyi bir markadır alınır.

Fenix 10TN-144 | Game Garaj

Yeni konular

Geri
Yukarı