ASUS FA507NU-LP051W teşhir ürünü alınır mı?

kivancozkan

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Teknosa'da stoklarında kalmadığı için teşhir ürünü olarak satılan bir laptop buldum.

ASUS-FA507NU-LP051W modelin adı.
  • RTX 4050 (140W) 6 GB ekran kartı.
  • R7 işlemci.
  • 8 GB DDR5 RAM.
  • 512 GB SSD.
Fiyatı 28.000 TL, sizce teşhir ürünü olmasına rağmen ve donanımına göre değer mi fiyatı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Teknosa'da stoklarında kalmadığı için teşhir ürünü olarak satılan bir laptop buldum.

ASUS-FA507NU-LP051W modelin adı.
  • RTX 4050 (140W) 6 GB ekran kartı.
  • R7 işlemci.
  • 8 GB DDR5 RAM.
  • 512 GB SSD.
Fiyatı 28.000 TL, sizce teşhir ürünü olmasına rağmen ve donanımına göre değer mi fiyatı?
Cihazı atar mısın? Gerçi mağazaya gidip mi sordun?

Evet mağazada görüştüm, garantisi var yine 2 yıl ama gün boyu açık durduğu için batarya ömrü kısalmış mıdır diye düşünüyorum, ürün 1 aydır ellerindeymiş

Evet mağazada görüştüm, garantisi var yine 2 yıl ama gün boyu açık durduğu için batarya ömrü kısalmış mıdır diye düşünüyorum, ürün 1 aydır ellerindeymiş

Son düzenleme:

Teknorya Teknosa'dan bambaşka bir firma değil mi? Sıfır ürün olması lazım bu.

Bu fiyata sıfırı var, mantıklı değil teşhir olarak almak.
Kanka satıcısı Teknosa değil ya evet attığım linkte de site Teknosa ama satıcı farklı bir firma ona güvenemiyorum bir sıkıntı çıkarsa muhattap bulma açısından.

Evet bu sıfır ürün, orda da belirtti yardımcı olan arkadaş sitemizde belki bulabilirsin ama satıcısı biz değilizdir diye.

Evet bu sıfır ürün, orda da belirtti yardımcı olan arkadaş sitemizde belki bulabilirsin ama satıcısı biz değilizdir diye.

Kanka satıcısı Teknosa değil ya evet attığım linkte de site Teknosa ama satıcı farklı bir firma ona güvenemiyorum bir sıkıntı çıkarsa muhatap bulma açısından.

Evet bu sıfır ürün, orada da belirtti yardımcı olan arkadaş sitemizde belki bulabilirsin ama satıcısı biz değilizdir diye.

Evet bu sıfır ürün, orada da belirtti yardımcı olan arkadaş sitemizde belki bulabilirsin ama satıcısı biz değilizdir diye.

Sıkıntı olmaz Teknorya'dan ama iade konusunda pek iyi değiller eğer onu düşünüyorsan.

Yeni konular

Geri
Yukarı