Asus Freedos Windows 8 Yükleme

decesantes

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Kusura bakmayın konunun çeşitli videoları vs. Var ama benim sorunum başlangıç kısmında. Yeni bir asus pc aldım (henüz elimde değil) ve pc freedos. Bu yüzden su an kullandıgım toshibaya win 8.1 satın aldım asusa yuklemek ıcın. Fakat indirdigim dosyalar 6mblık bir yükleme uygulaması. Ben bu dosyayı mı atacagım usbnin icine veyahut bu dosyanın ıcındekılerımı? Ve öyleyse onları nasıl cıkaracagım? Simdiden tesekkürler..

İndirdiğim dosya bu arkadaslar. Lütfen tavsiyelerinizi bekliyorum.

sdfsd.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Otomatik kurduğu vakit ben aynı anahtarı yeni pc de kullanabilecekmiyim? Yazılım imajı indirdiğinde ASUS a o şekilde mi kuracağım. Yardım edin ya kafam çok karıştı.

Beyler önerisi olan? Up

Arkadaslar biri mantıklı bise yazamayacak kadar hic bisey bilmiyor mu bu forumda????

Satın aldığınız windows sürümünün .iso uzantılı görüntüsünü forumdan bulup indiriniz ve freedos laptopa UEFI olarak yükleyiniz kurulum esnasında key isteyecektir.Keyi orada giriniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı