Freedos Laptopa Windows 8 Kurmak

Şinasi

Kilopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Arkadaşlar önümüzdeki pazartesi yani 15inde
Asus X550JK-XO012D Notebook en ucuz asus dizüstü bilgisayar modelleri pcdepo.com da aynı gün kargo kredi kartına taksit imkanı notebook modelleri - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü...
Bu bilgisayarı alıcam ama freedoss olarak geliyor.Windows lisansım yok wim8 alıcam ama nasıl yapacağımı yam olarak bilemiyorum kafama takılan sorular var. Technopatın videolarını izlediö sosyakdeki konuları okusum ama bağzı yerleri anlamadım.

1-Flasha yazılan iso dosyasını nerden bulacaz?
2-Win8 lisans nasıl alacağım nereden ve ne kadara alacağım?
3-Kaç gb flash lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
1- İnternet üzerinden iso dosyalarina kavuşursun. Google'ye windows 8.1 iso dosyası yaz.
2- Windows'un kendi sitesinden 315 TL'ye alabilirsin. Öğrenciysen DreamSapark'tan ücretsiz sahip olabilirsin.
3- 4gb bir disk yeterlidir. Önerilen 8gb'dır.

Buradan Windows 8.1 iso dosyası indirmek için gerekli programı indir. İstediğin sürümü indir.
Create installation media for Windows 8.1 - Windows Help
Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları | Technopat Sosyal
USB yok ise almış iken 8 GB bir USB al. Buradan satın alabilirsin. Öğrenci isen DreamSpark ile ücretsiz lisans alabilirsin.
Windows - Microsoft Mağazası Türkiye
Buradan daha uygun fiyata lisans satın alabilirsin.
Microsoft Windows 8.1 Professional 32/64 Bit CD-KEY GLOBAL - Buy cheap - G2A.COM

Son düzenleyen: Moderatör:
1- İnternet üzerinden iso dosyalarina kavuşursun. Google'ye Windows 8.1 iso dosyası yaz.
2- Windows'un kendi sitesinden 315 TL'ye alabilirsin. Öğrenciysen DreamSapark'tan ücretsiz sahip olabilirsin.
3- 4GB bir disk yeterlidir. Önerilen 8GB'dır.
4gb yeterli demi sıkıntı çıkmasın 4gb lık flasım var yeni flasha para vermek istemiyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı