Asus X550JK FreeDOS Windows Kurmak

Tamer Turan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, haftaya Asus X550JK 8GB modelini alacağım. Ürün FreeDOS olduğu için içinde Windows yok.
[HASHTAG]#recepbaltaş[/HASHTAG], bu konu ile ilgili bir kaç video çekmişti. Ancak doğru video hangisi emin olamadım. Bir de Windows 8.1 indirme bağlantısı paylaşılmıştı. Onu mu indirip kuracağız? Yoksa başka bir yerden mi indireceğiz? Varsa uygun bir yer önerirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkürler. Peki ben bilgisayarın sürücülerini kuracak mıyım? Windows 8.1 kendi mi kuracak? Ben internete bağlayınca kendi kuruyor diye biliyorum.

İçinden CD çıkıyor ister oradan ister Asus sitesinden gerekli sürücüleri indirebilirsiniz. Bu arada aldığınızda sorununuz olursa konu açıp beni etiketleyin.

Herkese teşekkürler arkadaşlar. Sizin verdiğiniz bağlantıdan Windows'u indireceğim. Rufus ile USB'ye yazacağım sonra da attığınız videodaki adımları izleyerek kuracağım.

Öğrenciyseniz DreamSpark olayına bakmanızı öneririm. Öğrencilere ücretsiz lisans vermekteler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı