ASUS FX504GD laptop boşta 50 derece

Infleanka

Decapat
Laptop modeli: ASUS FX504GD.
  • İşlemci: i5-8300H
  • Ekran kartı: GTX 1050 4 GB.
İşlemci 44-50 derece
Ekran kartı 40-47 derece

Arkadaşlar boşta bu değerler normal midir?

Bende FX505DU işlemci normal de ekran kartı bir tık yüksek ama normal bir de yük altında da bakın ve armoury crate uygulamasını güncelleyin chipset driverlarını da güncelleyin bilgisayar daha stabil çalışıyor + windows da mutlaka güncel olsun.

Bende boşta ekran kartı 32-35 derece işlemci 40-45 derece

Bende FX505du işlemci normal de ekran kartı bir tık yüksek ama normal bir de yük altında da bakın ve Armoury Crate uygulamasını güncelleyin chipset driverlarını da güncelleyin bilgisayar daha stabil çalışıyor + Windows da mutlaka güncel olsun.

Bende boşta ekran kartı 32-35 derece işlemci 40-45 derece.

Hocam dün fanları temizlemek için laptopu söktüm lakin macun değiştirmeden geri taktım. Bu noktada bir sıkıntı çıkar mı bir de laptop fanlarının Heatsink denen metal bölüm ile olan bağlantısında siyah bandın olmadığını fark ettim bu bir problem yaratır mı tekrar söküp elektrik bandı çeksem aynı işlevi görür mü?

Termal macun yenilemesi şart insanlar yılda bir falan diyor da bence her gün kullanıyorsanız 5-6 ayda bir yenilenmeli ben en son temmuz ayında yenilemiştim dün açtığımda macun kendinden geçmiş bir vaziyetteydi kullandığım termal macun Cooler Master Cryofuze bende aynı işlemleri dün yaptım. Açıkçası bilgim yok siyah bandın olup olmaması zarar verir mi diye ama sanmıyorum.

Hocam dün fanları temizlemek için laptopu söktüm lakin macun değiştirmeden geri taktım. Bu noktada bir sıkıntı çıkar mı bir de laptop fanlarının Heatsink denen metal bölüm ile olan bağlantısında siyah bandın olmadığını fark ettim bu bir problem yaratır mı tekrar söküp elektrik bandı çeksem aynı işlevi görür mü?

Termal macun yenilemesi şart insanlar yılda bir falan diyor da bence her gün kullanıyorsanız 5-6 ayda bir yenilenmeli ben en son temmuz ayında yenilemiştim dün açtığımda macun kendinden geçmiş bir vaziyetteydi kullandığım termal macun Cooler Master Cryofuze bende aynı işlemleri dün yaptım. Açıkçası bilgim yok siyah bandın olup olmaması zarar verir mi diye ama sanmıyorum.

Teşekkür ederim hocam en kısa sürede macun sipariş vereceğim bahsettiğiniz macundan alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı