ASUS FX504GE-E4720 vs HP Pavilion Gaming 15-EC0006NT

Mucahitt

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Oyun oynaması için kuzenime laptop alacağız. Şu iki model arasında kaldık:

1-www.hepsiburada.com/asus-fx504ge-e4720-intel-core-i5-8300h-8gb-256gb-ssd-gtx1050ti-freedos-156-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000LJ30B?magaza=nidaelektronik

2-https://www.hepsiburada.com/hp-pavi...sayar-8bp77ea-p-HBV00000NPZ6G?magaza=Teknorya

Bir de aklımıza Monster’ın Abra A5 v15.4 modeli takıldı ama ekran kartı Ti modeli olmadığı için pek tercih etmek istemedik. Sizce hangi modeli almalıyız yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
HP'yi alın. Asus önceki jenerasyon 1050ti kartı ile geliyor.
Bu da birkaç gün önce 5000TL idi. Kaçırmanız kötü olmuş.

HP'yi alın. Asus önceki jenerasyon 1050ti kartı ile geliyor.
Bu da birkaç gün önce 5000TL idi. Kaçırmanız kötü olmuş.

Kaçırdığımıza üzüldüm gerçekten. Favorilerime aldım 1-2 hafta takipte kalırım belki yeniden düşer, teşekkür ederim.

Hp olani daha iyi.

Teşekkür ederim.

HP olan bilgisayar da vega ekran kartı var değil mi ? Bende arıyorum bu fiyat bandında laptop ancak, RAM'in 2 GB'ını Vega GPU'ya gidiyor, bunda öyle bir şey varmı ?

HP olan bilgisayar da vega ekran kartı var değil mi ? Bende arıyorum bu fiyat bandında laptop ancak, RAM'in 2 GB'ını Vega GPU'ya gidiyor, bunda öyle bir şey varmı ?
HP olanda GTX1650 var. İşlemciye gömülü Vega 8 grafik birimi bildiğim kadarı ile kullanılmadığında ram yemiyor.
Kaçırdığımıza üzüldüm gerçekten. Favorilerime aldım 1-2 hafta takipte kalırım belki yeniden düşer, teşekkür ederim.

Teşekkür ederim.
Az önce @Alchetorn kendisi buldu. Buna da bir bakın derim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı