ASUS FX505-DT parça yükseltme

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video ya bakıp karar verebilirsin ve 24 gb ram sana gereksiz masraftan başka bir şey değil günümüz oyunlar 10 gb ile 11 gb arası ram tüketiyor tabi ilerisi için pek bir şey diyemem

not:Çift kanal ram ler tek kanal ramlerden 3 ile 5 fps bazen 10 fps daha yüksek vere bilyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video ya bakıp karar verebilirsin ve 24 gb ram sana gereksiz masraftan başka bir şey değil günümüz oyunlar 10 gb ile 11 gb arası ram tüketiyor tabi ilerisi için pek bir şey diyemem

not:Çift kanal ram ler tek kanal ramlerden 3 ile 5 fps bazen 10 fps daha yüksek vere bilyor
Çok teşekkürler ihtiyacım olan tüm bilgilere sahibim. Bana ve sorularıma gösterdiğiniz ilgi ve alakadan ötürü çok teşekkür ederim .
Kendinize iyi bakın.
Çok teşekkür ederim 1 gününüzü baba harcadınız.

▪▪▪▪▪《Konu Kapanabilir》▪▪▪▪▪
Konu Kapanmıştır

Bu modelde yükseltme kapağı bulunuyor RAM ve SSD yükseltmesi cihazı garanti dışı bırakmaz. Garanti koruma etiketi bulunmamakta ve Asus SSD ve RAM yükseltmelerine müsade etmektedir. Tabi işlemler sırasında bileşenlere vereceğiniz zarar cihazın garanti dışı kalmasına sebebiyet verebilir.

Bu arada 7000 TL'ye çok daha iyi ürünler var bu cihazı tavsiye etmiyorum.
Hocam merhaba böyle yazmışsınız ancak ben az önce ASUS servisini aradım. Yükseltme kapağı bulunduğuna dair bilgiler gördüm internette acaba ram yükseltmesi yapabilir miyim, garanti dışına çıkar mı bilgisayarım diye sordum ancak bilgisayarımın kapalı kasa olduğunu, garanti dışına çıkacağını ve serviste 108tl vererek yükseltme yaptırmam gerektiğini söylediler. Sizin verdiğiniz bu bilginin kaynağı nedir acaba nerden öğrendiniz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı