ASUS FX505DT-BQ036 alınır mı?

Şahsen R7 3750H'ı önermiyorum ben. 3750H i7 7700HQ'dan %10 gücsüz ve 7700HQ ile 9750H arasında %50'lik bir performans farkı var. 3750H = i5 8265U gücünde yani. U serisi de düşük güç tüketimini amaçlar yani performanslı değildir. Ryzen Mobil 3. nesil cidden çok güçsüz.

Beklediğiniz saatte fiyat artıyor bu kura göre bu fiyat bandında gayet iyi. Cihaz sizi üzmez ilerde bir 8 ram daha eklersiniz tadından yenmez. :) Bütçenizi arttırabilirseniz farklı alternatifler mevcut.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha bu sabah 5700TL idi kaçırmayın derim. Beklediğiniz saatte fiyat artıyor bu kura göre bu fiyat bandında kaçırılmaz. Cihaz sizi üzmez ilerde bir 8 ram daha eklersiniz tadından yenmez. :) Bütçenizi arttırabilirseniz farklı alternatifler mevcut.

5700 olan r5 li idi. O da tükendi zaten. Bu r7 li.
Tavsiyem r 3. seriden uzak durmanız. Zira r7 3550 performansı, i5 9300 den daha düşük. Oyunlarda 10 fps kadar fark ediyor.

Gözümden kaçmış kusura bakmayın. Ryzen 3750H GTX 1650'yi besleyecektir. Bütçesi var ise 9.Nesil İ5 daha iyi fakat aradaki fark ile RAM ekleyebilir.
Ben de bu bilgisayarı düşündüm 6k liraya çok iyi aslında ama alıyorken bir seferde düzgün alayim diyorum bu yüzden biraz daha para ekleyip hp dk0013nt almayı düşünüyorum.

Bende aynı bilgisayarı almak istiyorum. O bütçe ye saha iyi seçenek bulamadım.
Ben aldım ve şu an stok yok yazıyor. Sanrım son stokta kalanları aldık.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı