ASUS FX505DT fan duruyor

Sürücü indirme kısmına girebiliyor musun şu an ? Modeli seçtikten sonrasına giremiyorum ben. Düzenleme yapıyor olabilirler.

benim bilgisiyarımın modeli tam olarak yok hangi modeli seçmeliyim model : fx505GT

Orada bi FX505DD/DT/DU yazan kısım var bir de sadece FX505 olan bölüm var. Senin modelin olan FX505GT sadece FX505 yazan kısmın içindedir diye düşünüyorum.

BIOS-314 kullanmayın sorunlu olarak çıktı. Eğer BIOS-314 kullanıyorsanız BIOS-310'a downgrade edin. ASUS tarafından BIOS-314 geri çekildi.
ASUS Tayvan Genel Merkezi ile görüştüm. Yeni BIOS Ekim ortasında hazır olacakmış bilginize.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bilgisayar ilk açıldığında "armoury create user" diye bir uygulama açılıyor ve %20 işlemci kullanıyor. Bu da ısınmasına ve işlemcinin daha ilk açılışta 60 derece olmasına neden oluyor. Görev yöneticisinde görevi durdurunca işlemci 40 oluyor. 5 saniye sonra tekrar açılıyor uygulama. Bu sorun sizlerde var mı bilmiyorum ama ben hizmetlerden "armoury create service" durdurunnca sorun çözüldü.

Onu durdurduğunda fn+f5 kombinasyonlarını kullanabiliyor musun ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…