ASUS FX505DT fan duruyor

Arkadaşlar ASUS güncelleme yayınlamış 'ASUSTEK Computer ınc. - System - 2.2.28.0' bu gün güncelleyenlerde sorun var mı ona göre güncelleyeceğim.

Ben yakın bir zamanda yaptım, bir sıkıntı şimdilik.
Fn+ F5 ile.

Arkadaşlar armoury create’i kaldırdım. CS:GO FPS değerim yine aynı değişen bir şey yok. Yüklemek şart mı armory create i?

Armoury Crate yüklemek şart değil. Ben yüksek CPU kullanımı yüzünden sildim. FN + F5 ile ayarlayamıyorum ama yüksek performans moduna alarak onun yaptığı bazı işleri CPU yemeden yapabiliyorum.

Son düzenleme:
yok ben ilk aldığımda freedos tu pc windows yükleyip 1 ay kullanmıştım armoury createsiz, sıkıntı olmamıştı
hocam özel olarak soruyorum cs go fps değerlerin ne kadar ? karşılaştırmak istedim de.
Fn+ F5 ile.

Arkadaşlar armoury create’i kaldırdım. CS:GO FPS değerim yine aynı değişen bir şey yok. Yüklemek şart mı armory create i?

Bilgisayarı formatlayıp asusun neredeyse hiçbir programını kurmadım. Tertemiz oldu bilgisayar CPU kullanımı boşta %1-2 oluyor.

Sıra sıra değişiyor renkleri. Bence en güzeli de o zaten. Diğerleri pek hoşuma gitmedi benim.
Beyler acil yardım edin. Benim asus fx505gt bq0018t modeli ve şuan cpu bazen(her zaman değil) veya oyunlarda 0,79 ghz eşitliyor ne yapmalıyım. Birde benimkiyle aynı model olan bir laptopun adaptörü kaç watt?
Alakası varmı bilmiyorum ama aldığım yerde adaptör 120watt yazıyor ama bende 150watt var.

Son düzenleme:
Beyler acil yardım edin. Benim asus fx505gt bq0018t modeli ve şuan cpu bazen(her zaman değil) veya oyunlarda 0,79 ghz eşitliyor ne yapmalıyım. Birde benimkiyle aynı model olan bir laptopun adaptörü kaç watt?
Alakası varmı bilmiyorum ama aldığım yerde adaptör 120watt yazıyor ama bende 150watt var.
Sorunun bios kaynaklı büyük ihtimalle. Eğer yakın zamanda güncellediysen eski sürüme geçiş yap.

Geri
Yukarı