Asus G30AB-TR002S mi yoksa Toplama PC mi

AKK7

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben 2 seçenek arasında kaldım

Bu asus g30ab-tr002s birde tr003s satışa çıktı mı :confused: Çıktıysa nerede bulabilirim ?

Bu da topladığım PC hangisini almamı terih edersiniz :confused:

Yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden :like::like::cool::cool:

Çağrı Çakır

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Ankara, Turkey
Ramlerinizi 1600mhz alınız. Birde w7 yerine w8 almalısınız (daha stabil daha hızlı).Sizin sisteminiz daha güzel duruyor.Çok pahalı eşyalar almışsınız. Onlardan kısıp gtx780 alabilirsiniz.

- - - Güncellendi - - -

Şöyle bir şeyde mevcut ama Recep abi bir videosunda Asus G30AB-TR002S yi incelemişti. O videoyu izleyebilirsin. Asus rog serisi parçalar kullanıyor bunun gibi bilgisayarlarda. Yani normalden daha fazla verimli ve stabil.

KS
A

AKK7

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Zaten onu izledim ve kararsız kaldım gtx680lisini bulsam onu alacağım ama türkiyede tr003s yok :(

- - - Güncellendi - - -

Ramlerinizi 1600mhz alınız. Birde w7 yerine w8 almalısınız (daha stabil daha hızlı).Sizin sisteminiz daha güzel duruyor.Çok pahalı eşyalar almışsınız. Onlardan kısıp gtx780 alabilirsiniz.

- - - Güncellendi - - -

Şöyle bir şeyde mevcut ama Recep abi bir videosunda Asus G30AB-TR002S yi incelemişti. O videoyu izleyebilirsin. Asus rog serisi parçalar kullanıyor bunun gibi bilgisayarlarda. Yani normalden daha fazla verimli ve stabil.
Mesela neler pahalı ? Bu arada logitech g105 mi alim klavye olarak yoksa thermaltake tt eSports challenger promu önerirsiniz ?

Yukarı