Asus G30AB-TR002S mi yoksa Toplama PC mi

AKK7

Hectopat
Merhaba arkadaşlar ben 2 seçenek arasında kaldım

Bu asus g30ab-tr002s birde tr003s satışa çıktı mı :confused: Çıktıysa nerede bulabilirim ?

s3hcq.jpg

Bu da topladığım PC hangisini almamı terih edersiniz :confused:

s3hf2.jpg

Yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden :like::like::cool::cool:

Ramlerinizi 1600mhz alınız. Birde w7 yerine w8 almalısınız (daha stabil daha hızlı).Sizin sisteminiz daha güzel duruyor.Çok pahalı eşyalar almışsınız. Onlardan kısıp gtx780 alabilirsiniz.

- - - Güncellendi - - -

Şöyle bir şeyde mevcut ama Recep abi bir videosunda Asus G30AB-TR002S yi incelemişti. O videoyu izleyebilirsin. Asus rog serisi parçalar kullanıyor bunun gibi bilgisayarlarda. Yani normalden daha fazla verimli ve stabil.

Zaten onu izledim ve kararsız kaldım gtx680lisini bulsam onu alacağım ama türkiyede tr003s yok :(

- - - Güncellendi - - -

Ramlerinizi 1600mhz alınız. Birde w7 yerine w8 almalısınız (daha stabil daha hızlı).Sizin sisteminiz daha güzel duruyor.Çok pahalı eşyalar almışsınız. Onlardan kısıp gtx780 alabilirsiniz.

- - - Güncellendi - - -

Şöyle bir şeyde mevcut ama Recep abi bir videosunda Asus G30AB-TR002S yi incelemişti. O videoyu izleyebilirsin. Asus rog serisi parçalar kullanıyor bunun gibi bilgisayarlarda. Yani normalden daha fazla verimli ve stabil.

Mesela neler pahalı ? Bu arada logitech g105 mi alim klavye olarak yoksa thermaltake tt eSports challenger promu önerirsiniz ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı