ASUS G712LWS-EV002 Laptop Alınır Mı?

AlpModan

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
13600K, 4080, 32GB DDR5, 980 Pro, MSI Z690 Edge
Meslek
Tercüman
Herkese merhaba,

2 Aya bu laptopu almayı düşünüyorum. En az 2070 Super olarak bir laptop bakıyorum kısaca. GE66, GS66 ve GE75ede baktım ama daha pahalılar ve ASUS gibi sıvı metale sahip değiller, bir de MSI ile geçmiş ısınma sorunlarından kalan ptsd mevcut. Sizin önerilerinizi merak ettim, simdiden teşekkürler.

Herkese merhaba,

2 Aya bu laptopu almayı düşünüyorum. En az 2070 Super olarak bir laptop bakıyorum kısaca. GE66, GS66 ve GE75ede baktım ama daha pahalılar ve ASUS gibi sıvı metale sahip değiller, bir de MSI ile geçmiş ısınma sorunlarından kalan ptsd mevcut. Sizin önerilerinizi merak ettim, simdiden teşekkürler.

Hocam merhaba ne yaptın bu makineyle alakalı. Bende almayı düşünüyorum. Var mı bir tavsiyen.

Kafamda hala 1inci sırada ASUS, Legion 7I gelecek gibi gözüküyor bir de onu bekliyorum. Ama en sağlam ASUS bence.

Son düzenleme:
Hocam merhabalar biraz hortlatmış olacağım konuyu kusura bakmayın. Ben de aynı laptopu almayı düşünüyorum eğer aldıysanız memnun musunuz bir sıkıntı yaşadınız mı görüş belirtir misiniz acaba?

Hocanm merhabalar biraz hortlatmış olacağım konuyu kusura bakmayın. Ben de aynı laptopu almayı düşünüyorum eğer aldıysanız memnun musunuz bir sıkıntı yaşadınız mı görüş belirtir misiniz acaba?
Ne demek,
Çok memnunum. 1 aydan uzun bir süredir kullanıyorum ve hiç sorun olmadı şuana kadar. Hepsiburadan almıştım orda yorumları okuyabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı