ASUS garanti süreci nasıl işliyor?

Yer
Hatay/Antakya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4060 LAPTOP GPU i7-13650HX CPU 16GB 4800MHZ DDR5 RAM 512GB NVMe M.2 SSD
Merhaba arkadaşlar. Bundan 1.5 ay önce ASUS ROG STRIX G16 4060'lı modelini aldım ve şu an garantilik bir durumu çıktı evet 1.5 ayda... Sorunu açtığım konular arasında görebilirsiniz sanırım panelin değişmesi lazım ekranda yatay olarak siyahımsı grimsi çizgi var. Düşeyde ise bir yerde yoğun küçük bir çizgi 3mm kadar ve onu takip eden mavi ince bir çizgi daha. Konuyu dağıtmayayım ASUS'a mail attım hızlıca dönüş yaptılar onlarında hakkını yemeyeyim cihazın servise gelmesini ve teknik servis tarafından incelenmesi gerektiğini vs yazmışlar. Şimdi bu süreden sonra ben ne yapacağım daha önceden tecrübe edinmiş kişiler varsa veya fikiri olanlar varsa benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Asus Temsilcisini arayıp kargolayacaksın onlar sana kod adres gibi bir şey verirler yapman gereken kutusuna nizami şekilde koyup göndermek.

ASUS temsilcisini arayıp kargolayacaksın onlar sana kod adres gibi bir şey verirler yapman gereken kutusuna nizami şekilde koyup göndermek.

Hocam mail attım bana link verdiler oradan mı başvurayım yoksa arayayım mı?

Oradan başvur oradan süreci anlarsın zaten baktın olmadı direkt ara merak etme hemen yönlendirirler.

Çok teşekkürler hocam PC elime geçeli 1.5 ay oldu yıllardır bekliyorum hala hevesim kursağımda umarım hızlıca hallolur.

Geri
Yukarı