ASUS GeForce DUAL RTX 3070 OC 8GB 11579 TL alınır mı ?

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
Merhaba arkadaşlar, bu fiyata RTX 3070 buldum. 11500 TL 3070 mantıklı geldi. Fakat bu kart mini diye mi geçiyor onu anlamadım. Şuan için Ryzen 5 3600 ve Msı mortar max ile kullanacağım. Önümüzdeki bir kaç ay içinde Ryzen 5 5900x alacağım. Herşeyden önce fiyat olarak daha aşağısını ve uygununu bulamadım. Normal de 3060 Ti alacaktım. Fakat Vatandan bu denk geldi. 3060 Ti de şuan Galax gibi markalar da 9000 TL den başlıyor. Hatta bazı 3060 Ti bu Vatandaki RTX 3070 den daha pahalı.

Hayır mini değil aksine soğutması bazı 3 fanlı modellerden daha iyi.

Merhaba arkadaşlar, bu fiyata RTX 3070 buldum. 11500 TL 3070 mantıklı geldi. Fakat bu kart mini diye mi geçiyor onu anlamadım. Şuan için Ryzen 5 3600 ve Msı mortar max ile kullanacağım. Önümüzdeki bir kaç ay içinde Ryzen 5 5900x alacağım. Herşeyden önce fiyat olarak daha aşağısını ve uygununu bulamadım. Normal de 3060 Ti alacaktım. Fakat Vatandan bu denk geldi. 3060 Ti de şuan Galax gibi markalar da 9000 TL den başlıyor. Hatta bazı 3060 Ti bu Vatandaki RTX 3070 den daha pahalı.
Hocam bence alınır.
Mini değil hocam. (Kartın direkt olarak minisi yok)
@Barisdkmn

Arkadaşlar günlerdir 3060 Ti arıyordum da şimdi bunu görünce şaşırım.

Hocam bence alınır.
Mini değil hocam. (Kartın direkt olarak minisi yok)
@Barisdkmn
Acaba ben bunu şimdi arkadaşlar alırsam 11500 Tl ye 6 taksitle almak istiyorum. Peşin fiyata bölüyor. Daha sonra acaba Vatan bilgisayara taksiti aylık veya taksit tutarına bağlı olarak 2500 TL ödeme yapmak istesem kabul ederler mi ? Son olarak ben bulamadım daha uygun fiyatlı fakat sizce bulabilirmiyim bekliyeyim mi alayım mı ? Ben bu parçaları önümüzdeki sene hem yayınlara devam edeceğim hemde Solidworks ve Catia için istiyorum. Beni çok uzun süre idare eder diye düşünüyorum. Birde bir kaç ay R5 3600 ile kullancağım bir problem oluşur mu ? 8GB Vram az gelmez değil mi ?

Bence 3070/ti iyi kartlar değil bu seviyede ama hâlâ 8 GB VRAM'i var,uzun vadede sıkıntı yaratabilir. Bu fiyatta AMD almak bence daha mantıklı.
Anladım hocam fakat AMD işimi görmüyor. Yayınlar da Nvidia kodlayıcısı çok performanslı olduğu söyleniyor. Her yayıncı Nvidia kullanıyor. Ben aslında ondan da değilde bir kaç kez AMD de sorun yaşadım o yüzden istemiyorum.

Anladım hocam fakat AMD işimi görmüyor. Yayınlar da Nvidia kodlayıcısı çok performanslı olduğu söyleniyor. Her yayıncı Nvidia kullanıyor. Ben aslında ondan da değilde bir kaç kez AMD de sorun yaşadım o yüzden istemiyorum.
Hocam yayın yapanlar sistemleri zaten 20.000 liralık sistemler değil.Eğer düzenli olarak yayın yapmıyorsanız heves için 3-5 kere açacaksınız değmez bence.

Doğru mining yapılmış 3080/3090 kartlar bulabilirsiniz 2. elde.

Hocam yayın yapanlar sistemleri zaten 20.000 liralık sistemler değil.Eğer düzenli olarak yayın yapmıyorsanız heves için 3-5 kere açacaksınız değmez bence.

Doğru mining yapılmış 3080/3090 kartlar bulabilirsiniz 2. elde.
Hocam 700 saate yakın yayın yaptım Twitchte ondan öncede Youtube de devam ediyordum. Şuan okul staj ve askerlik durumlarından bırakmıştım :) Yayınlara GTX 750 ti ve 1050 ile yapıyordum :)

O zaman dediğim gibi doğru mining yapılmış kartlara yönelebilirsiniz.
Hocam inanın önceden hiç kendi paramla kendime sıfır bir şey almadım. Çok özendiğimden sıfır almak istiyorum :) O yüzden kart benim işimi gören tarzda ve 3060 Ti den gereçkten baya fark var ise ve fiyatı eğerki derseniz bu rakamlarınm altına bulamazsın ben alayım diyorum.

Geri
Yukarı