ASUS GT 1030 alınır mı?

Pasif soğutmalı kart alacaksan, kasanın hava akışı iyi olmalı. Yoksa gerçekten çok yüksek sıcaklıkları görüyor.

Ben GT 710 kullanıyorum, kasa fanlarını çalıştırmazsam 95 derece görüyor. Kasa fanlarını çalıştırınca 75 dereceye düşüyor. Doğrudan pasif soğutmanın üstüne kelepçeyle fan takınca 55 derecelerde geziyor.

@BerkayZ87 Hocam aklıma takılan bir durum var. Şimdi ben 1030'u seneye kadar idarelik alıyorum zaten oyun pek oynamıyorum seneye RTX40 serisinden kart alacağım.

Geçenlerde şunu aldım ama memnun kalmadım kart boşta bile çok ses yapıyor. PNY 1030 alacaktım onun da üstünde fan var kullanmadım ama sanırım o da ses yapacak o yüzden ASUS olan kartı mı alsam diyorum?

Bu arada kasa MSI MAG 100R.

@BerkayZ87 Hocam aklıma takılan bir durum var. Şimdi ben 1030'u seneye kadar idarelik alıyorum zaten oyun pek oynamıyorum seneye RTX40 serisinden kart alacağım.

Geçenlerde şunu aldım ama memnun kalmadım kart boşta bile çok ses yapıyor. PNY 1030 alacaktım onun da üstünde fan var kullanmadım ama sanırım o da ses yapacak o yüzden ASUS olan kartı mı alsam diyorum?

Bu arada kasa MSI MAG 100R.

Elinde 12cm fan varsa onu ekran kartına kelepçeyle tutturup kullanabilirsin. 40mm fan, sinek vızıltısı gibi ses çıkartıyor yüksek sıcaklıklarda. İstersen elindeki 1030'a uygulayabilirsin.

Geri
Yukarı