ASUS GeForce GT 1030 alınır mı?

Bütçe
1500

fatih1453fk1

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemim i5 3570 8 GB RAM 450W Dark PSU Gigabyte anakart modelini hatırlamıyorum bütçe maksimum 1500 0 ekran kartı almak istiyorum alabileceğim en iyi 0 ekran kartı bu sanırım alınır mı sistemime uyar mı ne dersiniz?

A ve A+ oyunlarda sizi götürmez deniliyor. Orta-alt segment oyunları açar. Eğer yüksek performans beklersiniz bütçenizi artırıp ekran kartlarına bakın. Diğer kişilerin de tavsiyesine kulak verin.

Doğru illa sıfır olsun derseniz 1000TL'ye kadar en alınabilecek kart 1030 ki ona da o kadar para vermek fazla.

Sizin kartın daha ucuzu şu:
100TL daha ucuza da pasif soğutma var. Zaten çok ısınan bir kart olmadığı için çok sorun olmaz en uygun fiyatlısını alıp geçin bence.

Tabi ikinci el derseniz artık 2000TL altına düşen 3GB 1060lar var. Çok çok daha iyi bir seçenek olur.

500 lira ve altındaysa alınır. Sıfır alacaksan kesinlikle bu fiyata alınmaz.

Anakartının modelini bilmeden uyar mı uymazmı bilemem tam yorum yapamam fakat 1 sene önce RX570 1700 TL idi bu kadar artış ne ya.
ekonomi mükemmel!
xfx markası çok bilinmiyor internete bakınca da çok iyi yorumlar göremedim
A ve A+ oyunlarda sizi götürmez deniliyor. Orta-alt segment oyunları açar. Eğer yüksek performans beklersiniz bütçenizi artırıp ekran kartlarına bakın. Diğer kişilerin de tavsiyesine kulak verin.
oynıcağım oyunlar lol valorant gibi orta düşük seviyeli oyunlar gta5 vs o tür oyunları oynamıyorum tek isteğim lol ve valorant ı full ayarlarda akıcı oynatması

Ekonomi mükemmel!

XFX markası çok bilinmiyor internete bakınca da çok iyi yorumlar göremedim.

Oynayacağım oyunlar LoL Valorant gibi orta düşük seviyeli oyunlar GTA 5 vs o tür oyunları oynamıyorum tek isteğim LoL ve Valorant'ı Full ayarlarda akıcı oynatması.

XFX markası bilinen bir marka Türkiye'de kullanan çok yok oysa ASRock'ta öyle ben ASRock'un RX570'sini kullanıyorum alman arkadaşıma XFX RX570 8 GB var memnun çocuk karttan.

ekonomi mükemmel!

oynıcağım oyunlar lol valorant gibi orta düşük seviyeli oyunlar gta5 vs o tür oyunları oynamıyorum tek isteğim lol ve valorant ı full ayarlarda akıcı oynatması
Tamam o oyunları
ekonomi mükemmel!

Tamam o oyunları oynarsınız , GTA V'i de rahat oynarsınız öyle çok çok kötü fegil ancak iyi bir işlemciyle beraber. Oyun testlerinde günümüz oyunlarından hemen hemen çoğunu düşük ayarda açıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı