Asus GT730 DDR3 2GB 128Bit Nvidia GeForce Nasıl Bir Karttır ?

Gt730 eski nesil bir karttır. Oyunlarda performans almak istiyorsan dediğim ekran kartını al.

Arkadaşım dediğim model ekran kartı var bilgisayarında. Oyunlarda performansı gayet iyi.

AMD ekran kartı hiç kullanmadım ama arkadaşın dediğine göre performans iyi ise R7 250x değilde R7 260x almanızı tavsiye ederim 289 TL fiyatı ama AMD ekran kartlarında oyun performansı için seri de soldan ikinci rakamı en az 7 olması gerekiyor 250 de 5 260 da 6 260'dan daha iyi oyun performansı alacaksınız. Tekrar belirtiyorum ben kullanmadım hiç AMD arkadaş R7 250x den iyi performans alıyorum demesine göre yorum yaptım bunuda belirteyim.

Sapphire R7 260X Gddr5 2Gb 128Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

AMD ekran kartı hiç kullanmadım ama arkadaşın dediğine göre performans iyi ise R7 250x değilde R7 260x almanızı tavsiye ederim 289 TL fiyatı ama AMD ekran kartlarında oyun performansı için seri de soldan ikinci rakamı en az 7 olması gerekiyor 250 de 5 260 da 6 260'dan daha iyi oyun performansı alacaksınız. Tekrar belirtiyorum ben kullanmadım hiç AMD arkadaş R7 250x den iyi performans alıyorum demesine göre yorum yaptım bunuda belirteyim.

Sapphire R7 260X Gddr5 2Gb 128Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
250 TL'lik bir bütçeye R7 250 rahatlıkla alınabilir, gelen yorumlar karta göre çok üst düzey yorumlar ve aslında Youtube'den oyun testlerine baktığımızda da pek marifetli bir kart. Ama dediğiniz gibi biraz daha para konulup belki 1 sene daha fazla götürecek bir kart alınabilir.

Ben sadece almışken daha iyisini alması için biraz daha iyisini söyledim fazla bir fiyat farkı yok aralarında bir kere alınacak sonuçta alınmışken daha iyisi alınması taraftarıyım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı