NVIDIA GeForce GT730 4 GB nasıl bir karttır?

400tl ye 2.el olarak bulabilirsiniz bu kartlardan:
R7 260X - R7 265 - R9 270 - GTX 750Tİ - GTX 760

Malum sitelerde ASUS GTX 5xx serileri 350 450 bantlarında rahatlıkla bulunuyor inceleyip istediğiniz performansa en yakın kartı bulup alabilirsiniz eğer birden çok kart arasında kalma durumunuz veya kart bilgileri hakkında merak ettiğiniz bir konu olursa istediğiniz zaman her konuda yardımcı oluruz.

ASUS NVIDIA GeForce GT 730 2 GB 128Bit DDR3 (DX11 almaya karar verdim 2 ci elle pek güvenmiyorum bu ekran kartını öven cok kişi var iyi miş diyorlar zaten cok beklentim yok orta derece olsun yeterli

ASUS NVIDIA GeForce GT 730 2 GB 128Bit DDR3 (DX11 almaya karar verdim 2 ci elle pek güvenmiyorum bu ekran kartını öven cok kişi var iyi miş diyorlar zaten cok beklentim yok orta derece olsun yeterli

Söylediğiniz gibi beklentiniz çok yüksek değilse mutlaka yeterli olacaktır sadece ileriye dönük bir güncelleme olmayacaktır... Eğer kartı alırsanız size önerim sık aralıklarla fan bakımı yapmanız bu modelde kullanılan fan biraz dayanıksız maalesef bakımsız kullanıldığında kalibrasyon sorunları çıkarabiliyor.

Karar verildi ise iyi günlerde bol FPS'li kullanmanız dileğiyle :)

Söylediğiniz gibi beklentiniz çok yüksek değilse mutlaka yeterli olacaktır sadece ileriye dönük bir güncelleme olmayacaktır... Eğer kartı alırsanız size önerim sık aralıklarla fan bakımı yapmanız bu modelde kullanılan fan biraz dayanıksız maalesef bakımsız kullanıldığında kalibrasyon sorunları çıkarabiliyor.

Karar verildi ise iyi günlerde bol FPS'li kullanmanız dileğiyle :)

Teşekkür ederim bilginiz için :)
çözüldü.

Güvenemiyorum 2 elle pek içim el vermiyor yaşadıgım şehirdede öyle şeyler pek yok
Deneyerek alabilirsin veya get ile alabilirsin. Şahsen ben get ile alıyorum. Ama 2.el ekran kartı alırkenki en büyük risk kartın fırınlanmış olması zira aldığın zaman sorun olmayıp 2-3 hafta sonra sorun çıkabilir.
Şahsen ben 4-5 kere 2. el ekran kartı aldım ama daha önce hiç bozuk karta denk gelmedim.
Sahibinden get ile alırsan kartı denemen için 2-3 gün süren olur eğer beğenmezsen iade edebilirsin.

Deneğerek alabilirsin veya GET ile alabilirsin. Şahsen ben GET ile alıyorum. Ama 2.el ekran kartı alırkenki en büyük risk kartın fırınlanmış olması zira aldığın zaman sorun olmayıp 2-3 hafta sonra sorun çıkabilir.
Şahsen ben 4-5 kere 2. el ekran kartı aldım ama daha önce hiç bozuk karta denk gelmedim.
Sahibinden GET ile alırsan kartı denemen için 2-3 gün süren olur eğer beğenmezsen iade edebilirsin.

GT 1030 2 GB 64 Bit sıfır 630 TL bunu almak istiyorum önerir misin

Aynı fiyat aralığında R7 240 2gb daha mantıklı bir seçim olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı