Asus GTX 1050 Ti overclock yapma

GPU Clock ve Memory Clock değerini 10'ar MHz artırarak test edin. Her aşamada 10 MHz artırın. Sorun yaşadığınız yerde, bir önceki frekans değerine dönün.
Ayrıca GPU Clock, Memory Clock'a göre daha düşük değerlerde kalacaktır. Yani VRAM'de daha fazla frekans artırabilirsiniz.

Şuradaki konumu incele.

Ücretli değil mi o? Yüklemeye çalıştım. Seri no ppid vs hepsini yazdım olmadı. MSI burner kolay.
Hayır ücretli değil. Orada yazan 'BUY' kelimesi elinizde Asus ekran kartı yok ise buyrun buradan ekran kartı satın alın anlamında. Asus'un sitesine girerek ekran kartı modelinize göre çeşitli sürümlerini bulabilirsiniz. Direkt ilgili bölümü atıyorum.

Hayır ücretli değil. Orada yazan 'BUY' kelimesi elinizde Asus ekran kartı yok ise buyrun buradan ekran kartı satın alın anlamında. Asus'un sitesine girerek ekran kartı modelinize göre çeşitli sürümlerini bulabilirsiniz. Direkt ilgili bölümü atıyorum.
Benim ekran kartım boşta max 69 görüyor. Kasam N5MF. RDR2'de 1080p Texture: Ultra, diğer ayarlarda favor performance'la Quality arasında 40 FPS alıyorum. OC yapsam kaç alırım tahminen.

Yeni konular

Geri
Yukarı