ASUS GTX 1070 GPU Tweak Ayarları

YuukiAsuna

Hectopat
Daha fazla  
Sistem:
  • i7-6700K İşlemci
  • Maximus Ranger VIII Anakart
  • Kingston HyperX 240GB SSD
  • WD Blue 1TB 7200RPM HDD
  • 120mm Çift Fanlı Sıvı Soğutma
  • 750W 80+ Güç Kaynağı

Asus GPU Tweak 2'de ekran kartı neden performansta çalışmıyor? 2 resim ekledim, biri oyun modu diğeri ise hız aşırtma modu. Resimdeki sol kısımdaki maks. min. değerler neden sitedeki gibi göstermiyor? Hız aşırtma ile işim yok, sadece oyunda rahat ve kasma olmadan oynamak istiyorum. 2-3 tane Metin2 birden açıyorum mesela, online olmayan oyunlar da oynamak istiyorum.

Bir oyun açmadığımdan mı böyle gözüküyor, hafif bir oyun açsak FPS daha yüksek olmaz mı? Metin2, Knight Online oynuyorum, bu oyuna bu sistem fazla ama bilgi istiyorum, yardımcı olur musunuz?

Ekran Alıntısı1.PNG
Ekran Alıntısı2.PNG
Ekran Alıntısı3.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem:
  • i7-6700K İşlemci
  • Maximus Ranger VIII Anakart
  • Kingston HyperX 240GB SSD
  • WD Blue 1TB 7200RPM HDD
  • 120mm Çift Fanlı Sıvı Soğutma
  • 750W 80+ Güç Kaynağı

Asus GPU Tweak 2'de ekran kartı neden performansta çalışmıyor? 2 resim ekledim, biri oyun modu diğeri ise hız aşırtma modu. Resimdeki sol kısımdaki maks. min. değerler neden sitedeki gibi göstermiyor? Hız aşırtma ile işim yok, sadece oyunda rahat ve kasma olmadan oynamak istiyorum. 2-3 tane Metin2 birden açıyorum mesela, online olmayan oyunlar da oynamak istiyorum.

Bir oyun açmadığımdan mı böyle gözüküyor, hafif bir oyun açsak FPS daha yüksek olmaz mı? Metin2, Knight Online oynuyorum, bu oyuna bu sistem fazla ama bilgi istiyorum, yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 214937 Eki Görüntüle 214938 Eki Görüntüle 214943

Oyuna kaç FPS vermek istiyor isen gösterdiğim gibi ayarla. Eğer listede yok ise genel ayarlar kısmından bir ayar oluşturabilirsin. Sonra varsayılan ayarlara da tek bir tuş ile geri dönebiliyorsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı