ASUS GTX 1070 Hepsiburada'da 1300 TL

Sanırım arka plakda yok,soğutması ve bileşeni ne kadar kötü olabilirki sonucda asus yani şuanda RX 480' le aralarında 100 TL fark var.

Vallahi fiyatına ve gtx 1070 performansını göz önüne aldığımda soğutması ve bileşeni aklıma gelmiyor.Uzun vadede kullanılmaz belki ama ilerde daha iyisini alana kadar kullanılır diye düşünüyorum.

Eğer bütçe varsa alınabilir sonuçta GTX 1070. Kasa içi hava sirkülasyonunu iyi yaptınız mı ısınma sorununda kurtulursunuz. Yani öyle hemen bozulmaz tabii diğer kartların ömrü daha uzun olur.

Eğer bütçe varsa alınabilir sonuçta GTX 1070. Kasa içi hava sirkülasyonunu iyi yaptınız mı ısınma sorununda kurtulursunuz. Yani öyle hemen bozulmaz tabii diğer kartların ömrü daha uzun olur.

Kesinlikle katılıyorum. RX 480 alanlar birkaç yıl içinde uptade yaparım düşüncesindeler yani en azından gördüklerim, aynı düşünceyle 100 TL verip bu kart alınır.

Mantıklı olabilir dostum da uzun vadede sıkıntı çıkarabilir. Kartın Gigabyte 1070 mini bile 1800 lira iken bu üründeki malzeme kalitesi kötüdür diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı