ASUS GTX 1650 Super 4000 TL!

Tek fanlı 1660 bile 73 derece çalışıyor 1650S ısınmaz.

73 derece yi az görmeyin hocam bellekleri 95 de çalışıyor kartın sıcaklığı 73.
Tamam madem ısınmıyor indir FurMark'ı 8X MSAA'da 1 saat stres testine sok sonra görürüz ısınıp ısınmadığını.

1 saat mi :D :D hocam bu kadar kıskanç olamazsınız mining yaparken bile 49 derece kartım amacınız ne acaba?

Sorun çıkartmıyor. Ömrünü kısaltmıyor. Hiç de abartı değerlere çıkmıyor. Her tek fanlı kartın altına illaki birisi çok ısınıyor yazmak zorunda mı?

1 saat mi :D :D hocam bu kadar kıskanç olamazsınız mining yaparken bile 49 derece kartım amacınız ne acaba?
Paşam 10 saniye yapalım sorun olur mu? Aynı karta sahibim niye kıskanç olayım? Kanıtla bari.

Arkadaş doğru söylüyor olabilir, bu videoda da 62 derecede kalıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1648393443260.png

Sorun çıkartmıyor. Ömrünü kısaltmıyor. Hiç de abartı değerlere çıkmıyor. Her tek fanlı kartın altına illaki birisi çok ısınıyor yazmak zorunda mı?

Tek fanlı olduğu için çift fanlıya göre daha çok ısınıyor cift fanlı 1650 Super tercih edilebilir ama

Bu da tek fanlı işte :(

Geri
Yukarı