ASUS GTX 750 Ti GDDR5 ekran kartı anakart uyumu

Agah gibi

Hectopat
MSI MS 7505 n 1996 anakarta sahibim. Ekran kartım ATI Radeon HD 2400 Pro. Ekran kartı değişimi için başlıkta belirttiğim ekran kartı uygun mudur? FPS sıkıntısı veyahutta donanımsal olarak uyumsuzluk yaşar mıyım?
Var mı bilgisi olan ?

Son düzenleme:
Sistem çok eski 13 yıllık
Ram:1,5 GB
Ekran Kartı : ATI Radeon HD 2400 Pro
İşlemci : İntel Pentium Dual Core 2.00 ghz (eski işlemci tam ismini bulamıyorum laptoptan yazıyorum)
HDD: 250 GB
İşletim Sistemi: Windows 7 x64
İşlemciniz ile sağlıklı bir şekilde kullanamazsınız. GTX 750 Ti almak için de işlemci yenilemeniz gerekiyor. GTX 750 Ti alma sebebinizi oyun oynamak için diye düşünüyorum ancak 1,5 GB bellek ile bu da zor. Minimum 4 ya da 8 GB bellek kapasitesine yükseltmeniz gerekiyor. Güç kaynağı tarafında da bir bilgimiz yok.

İşlemciniz ile sağlıklı bir şekilde kullanamazsınız. GTX 750 Ti almak için de işlemci yenilemeniz gerekiyor. GTX 750 Ti alma sebebinizi oyun oynamak için diye düşünüyorum ancak 1,5 GB bellek ile bu da zor. Minimum 4 ya da 8 GB bellek kapasitesine yükseltmeniz gerekiyor. Güç kaynağı tarafında da bir bilgimiz yok.
Hocam çok eski sistem parçalar falan. Bu dönemlerde 1500 tl civarı sistem toplamak çok zor.

Geri
Yukarı