Asus GTX 770 Direct CU II Oyunlarda Düşük Fps Alıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben arma3 için demiyorum oynamadımda anlık frame düşmeleri oluyor bir çok oyunda. Acaba işlemcidenmi diye şüphelendirtteniz benide.

Bak hala yapıyorsun. Lütfen daha fazla tartışmayalım. Konunun da dışına çıkmayalım.
Oyunu korsan olarak bile oynamamış cahil dümbelek ben değil sensin. Attığın iftira da çabası. Yazım yanlışım sıfır. Sen de sıfırsın.

ARKADAŞLAR BU TİPİN ATTIĞI LİNK SAHTEDİR. ALTTAKİ YORUMDAN DA ANLAYABİLİRSİNİZ.

Arif Peköz fazla konuşuyorsun. İnsanlara biraz saygılı ol. Bilmediğin konularda ise yorum atma. Bilenlerle de tartışma.

Ya kardeşim illa küfür mü edelim? Sabahtan beri etmediğin hakaret kalmadı. Şu kuralları oku da gel gözünü seveyim ya. Yaşın kaç? Ben 9500GT ile bile test ettim oyunu neden bahsediyorsun sen? Neyi yorumdan anlayabilirsiniz? Bir de büyük büyük yazmış. Ya cidden oradan buradan duyma bilgilerle gelme şuraya.

Vittorio, hakaret eden ben miyim? Bana dümbelek diyen o, yalancı diyen o, sahtekar diyen o. Sen ne diyorsun ya?

Akif bunlar bildiklerini okur. Ne kadar anlatsan da kendine zarar. Bu arada ben bilgili değilim. Zaten bilgisayarım tarihi eser. :)

taylanxtavsan, artık uzatmayın. Rapor da ederseniz edin. Konuyu saptıran ben değilim. Çocukça şeyler yapıyorsunuz. Oyunu korsan olarak bile oynamamışsın gelmiş konuşuyorsun. Ben 9500GT ile de denedim 760 ile de. Forumlara falan bakmadım. Gayet de yetiyor 760. Başkalarının yaptığı ile savunacaksan bir daha gelme bile buraya. Zaten her mesajında on beş tane yazım yanlışı var. Verdiğim linkteki yorumu ben attım diyorum sen ne diyorsun? Eğer sallayacak olsam gereksiz yere videolar çekip atmazdım buraya. Şimdi sana kalırsa 9500GT BF4'ü açmaz bile değil mi? Al:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yalancıya yalancı denir kusura bakma.
Attığı link: Steam Community :: Screenshot :: Haydi başlayalım.
Alttaki yorumu yazan ile aynı düşünüyorum.

Akif bunlar bildiklerini okur. Ne kadar anlatsan da kendine zarar. Bu arada ben bilgili değilim. Zaten bilgisayarım tarihi eser. :)

Ya biliyorum ben burda durup dururken niye gelip yalan söyleyeyim? İnanmıyorsanız hesaba bakın. Arkadaşıma ait. Yorum yapılan Arkhe hesabı da bana. i3 2120 + 760 ile ultrada oynanıyor. Bitti.

Yalancıya yalancı denir kusura bakma.
Attığı link: Steam Community :: Screenshot :: Haydi başlayalım.
Alttaki yorumu yazan ile aynı düşünüyorum.

Peki oyunda çekmediyse bu görüntüyü nasıl yükleyecek oraya? Bak bakayım sağ altta hangi oyun yazıyor?

Bu konuyu kapattım. Tartışma bu konu dışına çıktığı anda kalıcı olarak hesaplarınız silinecek. Cezalarınıza da akşama uygun bir vakitte vereceğiz.

Bu konuyu kapattım. Tartışma bu konu dışına çıktığı anda kalıcı olarak hesaplarınız silinecek. Cezalarınıza da akşama uygun bir vakitte vereceğiz.
Ben verdim. Konuda uygunsuz uslüptan taylanx cezalandırıldı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı