ASUS GTX 960 Nasıl Bir Karttır?

Orta halli bir kart. Bazı oyunlarda çok rahat yüksek oyunlarda oynarken bazı oyunlarda sıkıntı yaşayabilirsin. Şahsen ben Evga 4gb gtx 960 versiyonunu kullanıyoru. Bir eksiğini göremedim. Bu arada gtx 970 önermiş bazı arkadaşlar öncelikle arkadaşın bütçesi var mı ? Ona göre hareket edilmeli. Ben olsam gözüm kapali 960 alırdım. Bir 970 değil ama seni kesinlikle memnun edecektir bundan kuşkun olmasın.

Bende MSİ R9 380 4G alacaktım param da fazlasıyla yetiyordu fakat güç kaynağım yetersiz olduğu için GTX 960 4G aldım pişman değilim.

Hocam gtx 960 kötü bir kart değil r9 380 e oranla düşük kart buradan kasıt bu. Sıkıntı oluşturacak bir kart değil ama r9 380 varken o alınmaz tabi şartlar dahilinde. Sizin psu düşükse gtx 960 almanız daha mantıklı bir seçim size kimse ters birşey demez zaten :D

Arkadaşlar forumda başka konularda olan tartışmaları buraya taşımayın rica ederim bir rahatsızlığınız var ise şikayet edin en basit şekilde. Kişilerin altında zaten "Rapor Et" butonu bulunmakta bu durumu yöneticilere bildirebilirsiniz.

Hocam ciddi misin?? Bu ne hocam o zaman.

GTX 960 vs GTX 970

Ne değişti 1 günde?? SS alıp üniversitede arkadaşlara falan göstermek lazım bu durumu. R9 380 iyi dedim ben adam gelip laf atıp gitti şimdi de r9 380 diyor.
Orada R9 380 sevgisi inanılmaz düzeye çıkmış. Katılmıyorum hala o konuda söylenenlere.

Arkadaşlar forumda başka konularda olan tartışmaları buraya taşımayın rica ederim bir rahatsızlığınız var ise şikayet edin en basit şekilde. Kişilerin altında zaten "Rapor Et" butonu bulunmakta bu durumu yöneticilere bildirebilirsiniz.

Hocam haklısınız kusura bakmayın hakikaten anlamıyorum insanı. Bana lafı çakıp gitti bir gün sonra benim dediğimi diyor insan sinirleniyor. Konuyu uzatmanın anlamı yok tabi sizde haklısınız.

Orada R9 380 sevgisi inanılmaz düzeye çıkmış. Katılmıyorum hala o konuda söylenenlere.

Çünkü sevgi beslenecek kart . Sen hangi kartın rakibine crysis 3 gibi ağır bir oyunda high ayarlarda 15 fps fark attığını gördün?? Bundan sonra biraz daha ''edepli'' olunuz. Bir dediğiniz de diğer değinizi tutsun lütfen.

Şöyle bir açıklık getirmek istiyorum GTX kartlar zaten kötü değil. Fakat bir arkadaşımız GTX 950 almış memnun, bir arkadaşımız GTX 960 almış o da memnum mevzu bu değil. Aldığınız bu kartlardan tabi ki memnun olacaksınız piyasada ki kaliteli kartlardan söz ediyoruz burada. Karşılaştırma bazında bakıldığı zaman araştırabilirsiniz istediğiniz kartların aralarındaki performans farkalrını. Bazı AMD kartları karşılığında ki bazı Nvidia kartlarından daha performanslı.

Orta halli bir kart. Bazı oyunlarda çok rahat yüksek oyunlarda oynarken bazı oyunlarda sıkıntı yaşayabilirsin. Şahsen ben Evga 4gb gtx 960 versiyonunu kullanıyoru. Bir eksiğini göremedim. Bu arada gtx 970 önermiş bazı arkadaşlar öncelikle arkadaşın bütçesi var mı ? Ona göre hareket edilmeli. Ben olsam gözüm kapali 960 alırdım. Bir 970 değil ama seni kesinlikle memnun edecektir bundan kuşkun olmasın.
Ben tavsiyede bulundum sadece zaten 960'ın iyi bir kart olduğunu da belirttim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı