Asus Gtx 970 rog sıcaklık değerleri normal mi ?

ümit güneş

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, iyi forumlar. Bugün sabahtan beri uğraşıyorum. Sıcaklık değerleri kafama çok takılmakta. Elimden geldiği kadarıyla fotoğraflamaya çalıştım değerleri. Bir bakma şansınız var mı, değerler normal mi ?

Özellikler:

Ekran kartı: Asus gtx 970 rog strix
İşlemci : Core i5 4690
Ram : Gskill 4x2 8 gb 1600 mHz
Anakart : Msi z97 pc mate
Güç kaynağı: Zalman zm600
Kasa : zalman z3 plus

Teşekkür ederim. Ne olur normal deyin. İçimi rahatlatın.

Arkadaşlar merhaba, iyi forumlar. Bugün sabahtan beri uğraşıyorum. Sıcaklık değerleri kafama çok takılmakta. Elimden geldiği kadarıyla fotoğraflamaya çalıştım değerleri. Bir bakma şansınız var mı, değerler normal mi ?

Özellikler:

Ekran kartı: Asus gtx 970 rog strix
İşlemci : Core i5 4690
Ram : Gskill 4x2 8 gb 1600 mHz
Anakart : Msi z97 pc mate
Güç kaynağı: Zalman zm600
Kasa : zalman z3 plus

Teşekkür ederim. Ne olur normal deyin. İçimi rahatlatın.
Sıcaklık 70 Derecenin altında ise normaldir.

Evet arkadaşlar, bir haftalık cezadan dolayı yazamadım.
Ben burada kudurmuştum, sizlere cevap yazamadım diye. Özellikle arkadaşım Range ve Berwar gerçekten size kırıldım.
Neyse şaka diyorum. Arkadaşlar aynı zamanda soğutucu olarak, Hyperx 212 Evo kullanıyorum. Resimleri şimdi yüklüyorum. Yardımcı olursanız eğer sevinirim.
Sıcaklık değerleri 45 ile 75 derece arası gidip geliyor. Oyun orjinaldir. Aynı zamanda oyunu 1 saat civarı oynadıktan sonra, bakır ısı borularına dokunduğumda, elim yanıyor normal mi ?

Dosya Ekleri

• resim 4.png
    resim 4.png
    29,7 KB · Görüntüleme: 268
  • resim 5.png
    resim 5.png
    24,4 KB · Görüntüleme: 250
  • resim 6.png
    resim 6.png
    31,7 KB · Görüntüleme: 249
  • resim 7.png
    resim 7.png
    34,4 KB · Görüntüleme: 393
  • resim 11.jpg
    resim 11.jpg
    175,8 KB · Görüntüleme: 391
  • resim 12.jpg
    resim 12.jpg
    175,8 KB · Görüntüleme: 287
  • resim 13.jpg
    resim 13.jpg
    175,8 KB · Görüntüleme: 251
Evet arkadaşlar, bir haftalık cezadan dolayı yazamadım.
Ben burada kudurmuştum, sizlere cevap yazamadım diye. Özellikle arkadaşım Range ve Berwar gerçekten size kırıldım.
Neyse şaka diyorum. Arkadaşlar aynı zamanda soğutucu olarak, Hyperx 212 Evo kullanıyorum. Resimleri şimdi yüklüyorum. Yardımcı olursanız eğer sevinirim.
Sıcaklık değerleri 45 ile 75 derece arası gidip geliyor. Oyun orjinaldir. Aynı zamanda oyunu 1 saat civarı oynadıktan sonra, bakır ısı borularına dokunduğumda, elim yanıyor normal mi ?
Sıcaklıklar normal. Elinizin yanmasıda normal. Bakır ısı borusuda 70 derece civarında çünkü. 90 dereceyi geçirmemeye çalışın. Hayırdır bana neden kırıldınız? Zaten fanlarınız 65 dereceye kadar çalışmıyor. Özellik olarak.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı