Asus GTX 980 Ti GPU Tweak 2 Hız Aşırtma Sorunu

shunulu

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Sn. Recep Baltaş'ın videoları sayesinde ilk sistemimi topladım. Hiç beklemediğim kadar başarılı oldu. Sadece Anakartın 24 pin bağlantısı beni çok zorladı. Anakart Sabertooth olmasaydı, kesin anakartı kırardım. Ben hayatımda bu kadar zor yapılan bir bağlantı görmedim.

Neyse soruma gelecek olursak; Sistemde Asus 980 Ti OC edition kart var. Asus GPU Tweak 2 yazılımını yükledim. Fakat Technopat'ın internet sitesinde bu kartın tanıtımında Silent mod:%117, Gaming mode:%119 ve OC mode:%122 yerine bende bu değerler sırasıyla %97, %100 ve %102 gibi gayet düşük görünmekte. Acaba kart fabrikadan hız aşırtmalı gelmedi mi ya da bu değerleri ben mi ayarlamak zorundayım?

Bu forumda sorduğum ilk soruyu Sn. Baltaş cevaplamıştı. Ancak yanlış Türkçe kullanımı nedeniyle kısa süreli ban yemiştim. O yüzden kendisine teşekkür edememiştim. Şimdi de her ihtimale karşı vakit ayırıp cevaplayan her kimse teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Asus o kartta iki farklı model kullanmış biri düz diğeri OC edition diye. İki kartı yanyana koysan hangisi düz hangisi OC ayırtetmek zor. Senin aldığın kart düz mü OC mi önce bundan emin ol. Kartın kutusu varsa resmini koyabilirsin. Diğer hususlarda Asus kullanmadığım için bişey diyemeyeceğim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı