ASUS GTX680-DC2T-2GD5 DirectCU II Kullanıcı İncelemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cevabınız için teşekkürler ancak sizin yerinizde olsam Corsair H100 ile gelen fan'ları kullanmayıp daha kaliteli ve sessiz fan'lar kullanırdım.
Ör: Akasa Viper olabilir. Ve ya yine Akasa Apache olabilir, siyah renkte olan çok sessizdir.

Viper fan :

TeknoBiyotik: AKASA "Viper" 12cm S-Flow Yüksek Performanslı Sessiz Fan - Kasa Fanları - Overclock

Apache fan :

TeknoBiyotik: Akasa Apache S-Flow Kanatlı 12cm Kasa Fanı (Siyah) - Kasa Fanları - Overclock

Evet haklısın ama H100 ün fiatını düşünürsen 2 fan daha eklemek mantıklı olmaz. Zaten daha önce bu forumda H100 den tam olarak memnun olmadığımı söylemiştim testler yapmıştım. H100 orta sınıf bir soğutucudur ve 2 fan daha eklemeğe değmez diye düşünüyorum.

https://www.technopat.net/forum/mas...048-corsair-h100-isi-degerleri.html#post11804 BU konuyu bir inceleyin.

Timucin bey selamlar... Sisteminizi çok beğendim. Buna benzer bir sistem de ben toplamak istiyorum. Gtx 680 direct cuii top ve i7-3930k düşünüyorum.. Diğer bileşenlerde kararsızım. Eğer sisteminizi kasa markası dahil tüm bileşenlerini yazarsanız sizin sisteminizi referans alarak ben de bir sistem kurabilirim. İlginiz için teşekkürler.

Timucin arkadaşınız artık girmiyor foruma. Daha fazla hortlamasın diye konuyu kilitliyorum. Sistem öneri isteğinizi ayrı bir konu olarak açarsanız seviniriz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı