Asus GTX680-DC2T-2GD5 Ekran Kartı

doanylmz

Hectopat
Asus GTX680-DC2T-2GD5 ekran kartı türkiyede kalmadı herhalde. Bir tek gold'da var, o da 10 gün önce 1300'e yakın bi ücreti vardı. Bugünlerde 1700 olmuş kart. Bulunmayana hint kumaşı meselesi sanırım. Vatan da stokta yok. Alıcam ama 1700 lira vermekte hiç işime gelmez. 20 30 lira değil ki 400 lira civarı fark var. Neden böyle bu durum ne zaman stoklarda olur ki gold dan başka? Bu konuda bilgisi yada fikri olan varsa benimlede paylaşabilirseniz sevinirim iyi forumlar.

Vatan bilgisayarda stoklara gelecektir hep böyle oluyor stoklara geliyor belli bir süre sonra tükeniyor. Hiç hiç yapamazsan normal GTX 680 DirectCU II modelini alırsın 400 TL fazladan vermekten iyidir.

Fakat Gold neden fiyatı bu kadar uçurmuş onu anlayamadım yani.

Ya diğer modeli de almak işime gelmiyor açıkcası çünkü gözümü bu modele diktim. Açıkcası başından beri diğerinden biraz da olsa artıları var. Top serisi zaten sen de fark etmişindir. Ya Gold da işini biliyor baktı kimsede yok kalmamış bu karttan alan bu fiyattanda alır diye düşünüyor herhalde. Çok absürt komedi ya 10 gün içerisinde önce 1600 oldu sonra 2-3 gün içinde 1700 küsür oldu ne desek boş bilemedim gitti yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı