Asus GTX760 Sıcaklık Değerleri

TalkingCure

Hectopat
Merhabalar,

Çoğu insan GTX760 DirectCU II O.C. kartında 65 dereceleri zor görürsün tarzı şeyler söylüyor. Ancak ben BF4 gibi oyunlarda 85 dereceleri görüyorum. Bununla birlikte fan seside gayet gürültülü bir şekilde çıkıyor. Bu bana bir problem yarattı mı derseniz açıkcası pek kafama takmıyorum ama yine de size bir danışayım dedim. Sizce bu bir sorun yaratır mı? Henüz kapanma tarzı olaylar yaşamadım onu da belirteyim.

Hayır O.C yapmadım. Diğer bileşenlerimin olayla bir ilgisi var mı? Yinede yazayım.

İşlemci: AMD FX8320(Hyper 212 kullanıyorum soğutucu olarak) en fazla 35 40 dereceleri gördüm.
Anakart:ASUS M5A97 R2.0
RAM: GSKILL 2X4 8GB 1866 Mhz

Bu bileşenlerin ne ilgisi var ekran kartının ısınmasıyla?

Hiç sormak istedim.
Ekran kartının o kadar çok ısınması bence problem.
Neden dersen 83-85 derece çok fazla aynı kart bütün testlerde 79 dereceyi geçemedi.

Açıkcası bende sorun var mı yok mu tam bilemediğimden dolayı garantiye verip vermemek arasında kararsızım. Bakalım belki bu kartı kullanan başka arkadaşlarda yorumlarını yaparlarsa daha sağlıklı sonuç elde edebiliriz.

Kartta çok ısınmıyor ve ses yapmıyor diye çok yorum okudum ve bunun üzerine aldım. Sıcaklık ve ses beni çok rahatsız eder çünkü. Şu anda ikisini birden yaşıyorum ve çok sinir bozucu. Bu arada kart boştayken 30 dereceyi geçmiyor. Bende BF4 ile bir ilgisi olduğunu düşünmüştüm ama siz bu kadar olmaması lazım diyorsunuz. Bu durumda garanti en mantıklısı gibi gözüküyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı