Asus GTX760 Sıcaklık Değerleri

Dota2 ve Max Payne 3'te en fazla 50 dereceleri görüyorum. Zannediyorum ki BF4 çok fazla özellik isteğinden ve multiplayer modunda olduğundan bu kadar ısınıyor. Şimdilik konu kilitlenebilir. Herkese çok teşekkürler.

Bencede o 85 derece çok BF3 oynuyorum. 650 Ti Boost ile ultra ayarda 1440x900 çözünürlük var. En fazla 63 derece gördüm oda fanlar %50 çalışıyordu.

Bir benzeri benim de başıma gelmişti. İlk aldığım günden beri yüksek ses ve aşırı ısınma sorunu ile karşılaşmıştım. Bir ara kasanın içini açıp baktığımda fanlardan birinin dönmediğini gördüm. Sebebi ise bilgisayar kasasının kapakları için olan büyük başlı vidanın fanlardan birinin dönmesine engel olması. Onu çıkarında iki fanda dönmeye başladı ses de gitti sıcaklıkta. 4 saat Cod Ghost oynadım sıcaklık 65 dereceydi. Bu arada o vidanın orada ne işi vardı diyenler için söyleyeyim bilgisayarı Vatan Bilgisayar çalışanları topladı. Yeteri kadar açık mı? :))

Az önce 20 dakika Arma 3 oynadım sadece egzoz fanı ile hemen 64-65'lere geldi fazla uzun deneyemedim.
Fanları açınca 55 ile oynadım en fazla...

Ben yazmıştım bu mesajı, ama artık benim de 80 derece oluyor bir süre sonra, fan tozlanmış olabilir, diğer seçenekler neler?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı